Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek valóban őszinték...

Szerintetek valóban őszinték vagyunk anyukák?

Figyelt kérdés
A múltkor volt egy kérdés, hogy ki-kicsoda fényképekkel, babákkal, szobákkal, stb. Mindenki édes, cuki és helyes volt. Most feltettem egy kérdést és valahogy nem ilyen cuki anyukák írtak. Ha már nem tudjuk ki a kérdező és arc nélkül válaszolunk, akkor már lehet "vicsorogni" egymásra? Elég kiábrándító. Ha nem tetszik a kérdés, akkor már szapulni kell a kérdezőt?
2010. okt. 20. 08:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is belepillantottam azokba... A szobák annyira szépek!! :) Viszont igazad van, rengeteg kérdésnél láttam, hogy gyakorlatilag elszabadul a pokol, és mindenki osztja a másikat, meg rég nem a kérdésre van válaszolva, szerintem sokaknak ez kikapcsolódás a stresszes napokon. Itt dühöngi ki magát. :) Vagy nem tudom mire jó...
2010. okt. 20. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Így van, ahogy mondod. Nem tudok erre mást mondani, tényleg így van, de szerintem ez az emberi természetből adódik. Nekem is volt olyan, hogy épp úgy ültem le a géphez, hogy valamin előtte felhúztam magam, és megláttam egy olyan kérdést, ami "betalált", és odaírtam valami csípőset, pedig alapjában kedvesnek, vidámnak, mosolygósnak tartanak az emberek, de azért hozzáteszem, hogy abban a hangulatomban, ha épp valaki mondjuk felhívott volna telefonon, és úgy kérdez olyasmit, ami kihoz a sodromból, akkor arra is legjobb esetben gúnyosan reagáltam volna.

Sőt, mondok valamit; volt olyan, hogy nézegettem hónapokkal ezelőtti megválaszolt kérdéseimet, görgettem lefelé egy válasznál, gondoltam magamban, "ki írta ezt a baromságot", aztán rájöttem, hogy én :D Van ilyen... Eléggé hangulatember vagyok, de ezt mindig is vállaltam. Magamból kiindulva, nem is veszem komolyan, ha valaki nem túl kedvesen reagál a kérdéseimre, mert arra gondolok, hogy ez az esetek többségében nem nekem szól, csak az illetőnek rossz napja van.

2010. okt. 20. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
94%

nem tudom konkrétan most melyik kérdésre gondolsz ahol acsarogtak az anyukák


de én is azt veszem észre hogy miután válaszoltam EGYESEK belinkelik ujra a válaszomat és röhögnek rajta meg lepontoznak a padlóra csak mert ők szültek egy gyereket és attól már azt hiszik hogy mindenki más csakis hülye lehet.


már kezd néha nagyon elegem lenni de nem adom meg nekik azt az örömöt hogy elhúzok mert ha valakinek segitettem egyszer általában privibe meg szokták irni hogy bevált v. nem elég gyakran van erre precedens...

ez azért örömmel tölt el és persze az is hogy nem utál mindenki csak néhány öntelt alak.


ha tudod linkeld be a kérdésed... kiváncsi vagyok rá.


A HÜLYÉKKEL MEG NE FOGLALKOZZ NEM ÉR ANNYIT ...

2010. okt. 20. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
93%

EGYÉBKÉNT még annyi jutott eszembe hogy


EZ a valóság sajnos és a magyar társadalom lenyomata...

2010. okt. 20. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Bár anoním, de inkább nem linkelem be, nehogy itt is folytassák. Volt egy kérdésem és alul egy kommentem. Hát ez a komment nem kellett volna, szóval az őszinteség, hogy miért kérdeztem.
2010. okt. 20. 08:23
 6/17 anonim ***** válasza:
90%

aha!


én nickkel vagyok nem ez az igazi nevem és az őszinteségről annyi hogy máshogy nem érdemes.

a hazug embert utolérik nem vagyok rá büszke hogy sokat vagyok itt de ha már jövök akkor csakis őszintének szabad lenni máshogy nem is érdemes.


én alapból elitélem a "vicsorgást" meg az ellenszenvet is ha az életben ilyen nővel találkozom legközelebb köszönni se köszönök neki mert nem méltó rá az akinek kezet nyújtasz és hátba támad.

2010. okt. 20. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Sejtem, melyik volt az a kérdés (másik iskolába átírattad a gyerkőcöt, és most mégis visszavinnéd a régi suliba?)...


Ne foglalkozz velük. Tudod, ahol olyan anyukába belefutok, aki azt írja szó szerint, hogy "ő szereti szívni mások vérét", én ott már nem csodálkozom semmin...

2010. okt. 20. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
melyik volt a képes szobás kérdés? megnézegetném
2010. okt. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
2010. okt. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

A babáshoz én is válaszoltam, tettem fel képet... a másik kettőről lemaradtam :( nem voltunk itthon... és nem is tudom megnézni a képeket... nem találja :(


nem kell foglalkozni a rosszindulatú emberkékkel, ez a jellemző sajnos... anonim könnyű bunkónak lenni és osztani az észt, ha vállalod a neved, akkor meg azért vicsorognak.


itt élik ki magukat egyes anyukák.... szánalmas.

2010. okt. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!