Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mikor mentetek első fotózásra...

Mikor mentetek első fotózásra a babával? Hány hónapos korában?

Figyelt kérdés

Még csak várandós vagyok, de akihez szeretnénk menni fotós nagyon telített.


Ti hány hónapos korában vittétek fotózásra? (Már persze aki viszi :) )


Nekem ez a fotó dolog fontos, mert gyerekként imádtam a papír képeket nézegetni. Most is papír alapú képeket szeretnék, fotóalbumot. (Nem a facebookra készülnek a képek, igazából oda egyáltalán nem tervezünk képet kirakni, csak erre még rá kell venni a rokonokat is :D )


Korai 1 hónapos korban?

Ilyen műtermi fotózást persze nem minden hónapban akarok, hanem fontos eseményekkor. születésnapok pl, karácsony.



#baba #fotózás #első képek
nov. 15. 11:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
17%

Úristen...

Apósom is akart, aztán én mondtam, hogy tele a család jobbnál jobb kamerákkal, telefonokkal,van ezer fénykép,amit úgy gondolunk felrakjuk pendrájvra és a fotó üzletbe megcsináltatjuk fényképnek.

Csak nem fizetek valakinek....

nov. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%
Mi rendszeresen járunk. Első fotózásaik 3 hetesen voltak, akkor csak újszülött fotózás volt, aztán utána karácsonyi családi, néha random is elmegyünk együtt valami tök jó témájú fotózásra.
nov. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
1. Tiszteletben tartom a döntéseteket, azonban mi máshogy szeretnénk. :)
nov. 15. 12:14
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Hat hó
nov. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
80%
Nem csinaltattunk fotót. Van itthon nagyon jó fényképezőgép. Azzal sincs semmi baj ha valaki csináltat, de nem értem miért nem tudod te eldönteni, hogy mikor szeretnéd ezt megtenni.
nov. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
86%
2 hetesen babafotózáson. Nem az a tipikus mikor behajtogatják a babát mindenféle pózokba, hanem csak simán mj tartottuk a kezünkben, a vállunkon. Egy szép studioban volt, 2 órára béreltük ki, orr tudott enni is, tisztába is tudtuk tebni es kb végig aludt.
nov. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Bár mi egyáltalán nem vagyunk fényképészhez járós család, így az első "műtermi" fotózása az ovis karácsonyi volt :D De van egy ismerősöm, akik gyakran járnak, kb csak olyan képet tesz ki, ami ilyen fotózáson készült. Nemrég született a második baba, sztem olyan egy hónapos volt, amikor készítettek családi képeket. Aztán nyáron csináltattak egy várandós fotózás a kisfiukkal. Előtte is ilyen 3 havonta :D
nov. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
33%
Attól, hogy van valakinek fényképezőgépe otthon, még nem profi fotós. Telefonnal meg pláne nem. Egyébként újszülött fotózásra nagyon piciként szokták vinni a kisbabákat, pár napos, max pár hetes korban, amíg még szinte csak alszanak
nov. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
75%

Fotos vagyok :)


Dontsd el mit szeretnel.

Vannak az ujszulott fotok, amihez a legidealisabb a 3-10. napi eletkor, de max. 14 nap (tudom, hogy Mo.-n szokas agyonfelteni a babat, de az egadta vilagon semmi baja nem lesz, es lehet vinni teljesen nyugodtan ).


Utana egy nehez idoszak, a kovetkezo ami jo idoszak a sitter, amikor mar tud magatol ulni, de nem maszik el.


Majd az egy eves kor.

nov. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Elozo vagyok. Persze akarmikor viheted, Amiket irtam azok a legnepszerubb idoszakok, sok fotos ezeken kivul pl. nem is vallal babafotot.
nov. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!