Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Most vettek fel a Csillagmodel...

Most vettek fel a Csillagmodell ügynökséghez, mit kell tudnom az első fotózásról?

Figyelt kérdés
Arra vagyok kiváncsi hogy odamegyek és mit kell csinálni mert soha nem voltam még ilyenen..milyen ruhába érdemes menni és milyen hajjal? meg hogy mikor fotóznak ők mondják hogy hogy álljak be vagy magamtól kell? ja igen és szerintetek nagy gond ha fogszabályzóm van? ilyenkre lennék kiváncsi előre is köszönöm a válaszokat:)

2013. júl. 31. 12:01
 1/5 Lőrincz Iza válasza:

Szia.!:)

én is modellkedem, kezdő vagyok,de már volt fotózásom. Ha ez egy olyan fotózás,amit az ügynökség szervezett le Neked fodrásszal,sminkessel, stylist-tal meg persze fotóssal, akkor nulla smink és természetes haj. Ők úgyis a meglátásuk/az ügynökség elvárása szerint fognak sminkelni, beállítani.

A fogszabályzó nem gond, a fotós mondani fogja,hogy hogyan állj be úgy,hogy az többnyire ne látsszon.:)

2013. júl. 31. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors választ:) nők kifejezetten irták hogy nekem kell a hajat és a sminket megcsinálni meg színes ruhában menjek..csak nemtudom hogy ilyenkor mit érdemes
2013. júl. 31. 12:20
 3/5 A kérdező kommentje:
*ők bocsi
2013. júl. 31. 12:22
 4/5 anonim válasza:
szia. végül mi volt? tudom h régebben volt de érdekel..
2016. júl. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hát semmi..azóta se kaptam semmilyen felkérést

És nem is hallottam felőlük

2016. júl. 15. 11:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!