Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jó lesz ez a ruhaösszeállítás...

Jó lesz ez a ruhaösszeállítás első szülinapi fotózásra?

Figyelt kérdés

Ezt a kis szoknyát gondoltam,és csináltattam egy ehhez hasonló bodyt is.Nem szeretnék ilyen minden pink habosbabos fotókat.Viszont pár ember leszólt,hogy de úgy a legcukibb ha rózsaszín kis tüllbe van stb.,mert így olyan egyhangúak lesznek a képek,ha ilyen egyszerů színeket adok rá.Ettől függetlenül ebben lesz,csak érdekelne,hogy szerintetek milyen.A háttér türkiz és rózsaszín lesz(ez a párosítás a kedvencem,a szobája is szürk-türkiz-rózsaszín)

[link]

[link]


2016. aug. 12. 11:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
48%
Rossz a link.
2016. aug. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Mindkettő?Nekem jó,úgyhogy nem értem :/
2016. aug. 12. 11:19
 3/17 anonim ***** válasza:
36%
Nem jó.
2016. aug. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
A szoknya halvány bézs színű tüll pici arany pöttyökkel,a body sima fehér,arany csillogós színel rajta van hogy one,es alatta egy fekete nyíl ami egy kis arany szivet szúr át.(Ha másnak se működne)
2016. aug. 12. 11:26
 5/17 A kérdező kommentje:
#2 a "Nem jó"-t mire írtad?Arra,hogy rossz a link vagy a ruha?
2016. aug. 12. 11:27
 6/17 anonim ***** válasza:
74%
Nekem működik mindkét link és az összeállítás is tetszik. De a lényeg, hogy Neked/nektek legyen jó, nem kell foglalkozni hogy más szerint mi lenne a jó. Biztos cuki képek lesznek :)
2016. aug. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Köszönööm :)
2016. aug. 12. 11:31
 8/17 A kérdező kommentje:

telefonról működik,laptopról nem úgyhogy berakom alinket újra

[link]

[link]

2016. aug. 12. 11:35
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

A link nem volt jó.


Nos, a body aranyos, de én nem bírom az ilyen tüll szoknyákat, de ez én vagyok. Mi mondjuk fotózásra sem mennénk, ezért végképp nem mérvadó a véleményem. Aranyos, de nem stílusunk. Ha nektek tetszik, akkor miért ne?

2016. aug. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez pont az a habosbabos kategória, mint amit kifogásolsz. Annyi csak a különbség, hogy nem rözsaszín, hanem arany tüll.


De ha neked tetszik, ne tántorítson el!

2016. aug. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!