Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért zöld a baba kaki?

Egy kérdés kérdése:

Miért zöld a baba kaki?

Figyelt kérdés

Kislányom 2 éves. Észre vettem hogy zöld a kakija. Nem evett semmi olyat. Én elkezdtem vitaminokat szedni, és fogyókúrázni( chellenge fogyást, csak az egyik kapszulát használom, és drinket iszom)

Igaz cicizik még. De sok tejem nincs. Sajnos szoptatni nem tudtam, mert nem volt laktató a tejem, de cicizik( cumizik rajta)

Vagy már nem tudok mire gondolni. Igaz itthon egyfolytában leveszi a zokniját, nem tudja elviselni. Se a sapit, nacit, cipőt magán. Szenvedés a rajta maradás és az öltözködés.

Nem tudok mire gondolni a zöld kaki miatt.


nov. 17. 21:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk tejfehérje allergia miatt volt zöld.

Esetleg az?

nov. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Írtam a gyerekorvosnak, 2 kor írt vissza, hogy van valami tünet e, de semmi nincs, nem köztünk új vitamint semmi. Jókedvű. Tejfeherje allergiát hogy vettétek észre? Mit a tűnetei?
nov. 17. 21:09
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Megváltozhatott a bélbaktérium flóra.
nov. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Lehet, hogy valójában egy Ufó.
nov. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
4: 🤣🤣🤣🤣 remélem nem az.
nov. 17. 21:42
 6/7 anonim ***** válasza:

Ufó.. te jó ég😂

Kérdező: a szaga is más lett, vagy csak a színe? Mióta zöld neki? Meg mennyire zöld, az a zöld? Állaga normális?

nov. 18. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
6: szaga nem lett más. Csak a színe. Hétfő óta zöld neki. Vagyis akkor kezdődött, Fű zöld, de az a sötét zöld. Normális állagú.
nov. 18. 07:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!