Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Míért történik ez edzés...

Míért történik ez edzés közben? (megy a zöld)

Figyelt kérdés

Na szóval az van..hogy lemegyek kondiba mikor az edzésnapjaim vannak.

De sosem tudok felpörögni edzés közben ://

Halgatok pörgős zenéket,kajálok is rendessen..és napi 8 óra alvás majdnem megvan....(7 óra)

Edzés közben úgy érzem ha most ledölnék bármelyik pillanatban elis tudnék aludni...így sokkal nehezebb edzeni....:S

Míért lehet ez???

Az értelmes válaszokat előre is köszi!megy a zöld!


2012. márc. 9. 14:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
talán nincs meg benned a kellő motiváció, amitől vadállattá válsz. vagy mégsem vagy elég kipihent. én a helyedben megpróbálkoznék hot blood-al vagy mental focus-al. ha nincsenek szív vagy vérnyomásproblémáid.
2012. márc. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
vitaminhiány, ha a kajálásod rendbe vna nagyjából akkor szedj multivitamint, ha még a kajálásod sincs rendben akkor nem csoda h nem bírsz edzeni, rakd rendbe azt is, és ne edzd túl magad, és kondizás előtt ajánlot 6-8 perc futás vagy biciklizés, esetleg tempósabb séta, ettől is jobban fogod bírni.
2012. márc. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem az alvással van összefüggésbe, mert nekem akkor is ilyen volt amikor volt alkalmam 9-10 órákat aludni. A kondiba megállás nélkül ásítoztam, viszont edzés előtt meg után friss voltam. Utána másfajta multivitamint szedtem, akkor talán ez enyhült kicsit, de még azóta is van néha hogy majdnem elalszom kondi közben.
2012. márc. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
ha már van vitamin, caffein, guarana ezek olcsók, ha van rá keret super pump, muscletec no vapor, esetleg jack3d
2012. márc. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
amúgy az is lehet, hogy nincs normálisan szellőztetve, bár azt éreznéd h levegőt is alig kapsz már, én lettem már így rosszul, pont egy jó kis lábedzés közben, amibe amúgy is bele lehet szédülni, nemhogy oxigénhiányos környezetben
2012. márc. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!