Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Császár után 8 hónappal...

Császár után 8 hónappal felfáztam. Lehet bajom?

Figyelt kérdés

Iszonyatisan döl belőlem a vér. 2 percenként járok pisilni.

Nem tudom hogy egy ekkira megterhelés jó e a méhemnek. Soha nem véreztem ennyire és darabkák is vannak benne..


nov. 20. 19:57
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%

A felfázás = bakteriális fertőzés.

A méhgyulladás megint csak más. Lehet gomba, bakteriális ect.


A darabos vérzés menzesz.

nov. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
96%
A felfázás nem a méhedet érinti. Ha jól értem közben menstruálsz is? Ha óránként megtelik egy betét vagy akár több is, akkor fordulj orvoshoz, addig normális 5-7 napig. Ha elhúzódna akkor ugyancsak orvos.
nov. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Nem nem menstruálok pint ezért ilyeszt meg nagyon most ez.
nov. 20. 20:17
 4/28 anonim ***** válasza:
87%
Akkor lehet nem is a méhedből jön a vérzés, hanem egy nagyon durva felfázásod van. Ezzel én mindenképp most orvoshoz mennék.
nov. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Köszi! És bocsi a buta kérdésért de amint megláttam hogy ömlik a vér és olyan darabos mint a mensi egyből arra gondoltam hogy biztos a méhemből jön. Holnap elmegyek dokihoz!
nov. 20. 20:23
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
A hüvelyedből jön a vér, vagy a húgycsövedből? Pisiléssel együtt jön ki, vagy magától is folyik?
nov. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

Pisilésnék és a hugycsövemből.

Nem vagyok hülye 13 éves korom óta mensizek tudom az milyen.

Ez folyékony és nem olyan sötét vér csak van benne sötét darabka

nov. 20. 20:33
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha tényleg tudod hogy honnan jön a vér és hogy ez mennyire nem normális akkor azt is tudnod kellene hogy azonnal ügyelet. ..
nov. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
8 hónapos babával vagyok egyedül a lakóhelyünkön ügyelet sincs. Szerintem nem kell magyarázni hogy miért nem megyek ilyen hülyeséggel. Amikor folyt a magzatvízem is hazaküldtek ezzel majd pont foglalkoznak nem...
nov. 20. 20:45
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Még ma menj el ügyeletre, ez nem játék.
nov. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!