Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Császár után 8 hónappal...

Császár után 8 hónappal felfáztam. Lehet bajom?

Figyelt kérdés

Iszonyatisan döl belőlem a vér. 2 percenként járok pisilni.

Nem tudom hogy egy ekkira megterhelés jó e a méhemnek. Soha nem véreztem ennyire és darabkák is vannak benne..


2023. nov. 20. 19:57
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%

Mi meg ugye gondolat olvasók vagyunk hogy van-e kocsid vagy sem. De ilyen esetben még a taxira is rászánnám a pénzt a saját érdekemben.

Amúgy meg ki tudnád váltani. Ha nem hallottál még róla képzeld létezik ügyeletes patika is!

2023. nov. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Az ügyeletes patika 22 óráig van nyitva. Mire beérünk a babával mire kivizsgálnak bezár. Ja és még csak busz se jól lett volna hazafelé. Nem az volt a kérdés menjek e kórházba egy ilyen szarsággal vagy ne
2023. nov. 21. 10:27
 23/28 anonim ***** válasza:
87%

Mert felhívni az ügyeletet nem lett volna egyszerűbb 😏

Nap estig lehetne sorolni a dolgokat, de felesleges.

Ha már segítséget kérsz, ne legyél már bunkó oktondi, akkor old meg ahogyan tudod.

2023. nov. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%

Kár volt kiírnod akkor a kérdést, ha ennyire okos vagy.

Vagy leírhattad volna már előre, hogy autód nincs stb.

2023. nov. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, amin nekem fennakadt a szemem az eü-ként, hogy "ilyen hülyeséggel bemenni". Hűha. Konkrétan súlyos kategória amit leírsz. Erre nálunk azonnal UH van, vérvételek, vizelet, stb., és sokszor intravénás antibiotikum adás. Én taxit hívtam volna vagy ha van édesapa szépen hazakérni a munkahelyről vagy pedig ha nincs rokon, akkor valakihez akivel jóba vagy. De én picivel is bementem volna taxival, ez már az a szintű tünet. Erre nem árt előre gondolkozni, mi van ha 1x elájulsz otthon vagy olyan probléma történik, ahol azonnal mentővel kell bevigyenek? Vgy egy nyílt törés, akkor vársz másnapig mikor már nem kell bemenni?Ismerősöm gyerek mellett megcsúszott a lépcsőn és nem bírt felkelni a mentőig pl. Tök normálisan válaszoltak az emberek, de neked áll feljebb. Stílus maga az ember.


Az meg lehet sértő lesz sokak számára, és tudom milyen, mert kisvárosba nőttem fel, ahol csak 20 kmre volt ügyeletes patika is legközelebb. El is költöztem. Hogy lehet ilyen helyen élni? Életveszély.. Bármikor kelhet gyógyszer éjszaka. Ha befullad a gyerek és felírják a gyógyszert, hol váltod ki hajnal 2-kor?Mi van ha nincs buszjárat, nincs autó vagy taxi?Ráadásul ezek szerint 0 rokon ott, 0 ismerős. Minimum egy ügyelet plusz egy ügyeletes patika, azt gondolom.

2023. nov. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egyszer fiatalabb koromban ráment a vesémre. Hidd el,nem szeretnéd te azt.,főleg nem kisgyerek mellet.

Annyira fájt a vesém hogy kb létezni sem akartam .

2023. nov. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%
Ja de amúgy,ha szarsàg akkor minek írtad ide ki?😂
2023. nov. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:

Bementem a kórházba ahonnan haza küldtek még másnap mert annyi hülyeséget írtatok. Nem volt se vizsgálat se uh.

Amúgy a gyógyszert szedem, már nincs vér se 5 percenkénti pisi.

2023. nov. 22. 17:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!