Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintem felfáztam, lehet...

Szerintem felfáztam, lehet komoly gond?

Figyelt kérdés
Már tegnap is furcsa érzésem volt ott lent, ma pedig elkezdett kissé fájni a pisilés meg egyébként is kicsit görcsöl lent a hasam. A terhesség alatt már volt hüvelyi fertőzésem, de az más volt. Úgy érzem, hogy most a húgyhólyagom fáj, meg ugye pisilésnél végig a húgycső. Múlt héten volt laborvizsgálat, ott minden rendben volt. Ez nem hüvelyi fertőzés, ugye? Háziorvoshoz fordulatok vele? Vagy menjek nőgyógyászhoz?

2023. ápr. 19. 06:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
nőgyógyász inkább, nem lesz komolyabb ha kezelve van és nem megy feljebb
2023. ápr. 19. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ahhoz fordulj, amelyik előbb tud fogadni. Én elmennék ma délelőtt a háziorvoshoz. A felfázás/hólyaghurut legtöbbször bakteriális eredetű, a háziorvos fel tud neked írni olyan antibiotikumot, amit lehet terhesség alatt alkalmazni. Fontos, hogy minél hamarabb el legyen kezdve a kezelés. Ezen kívül lehet még magasabb dózisban szedni a C vitamint és rengeteg folyadékot fogyasztani.
2023. ápr. 19. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, délután beszélek a háziorvosommal.
2023. ápr. 19. 11:27
 4/9 A kérdező kommentje:
Háziorvos írt ki gyógyszert. Most eléggé keményedik a hasam, ha felállok... Kicsit aggódom.
2023. ápr. 19. 15:45
 5/9 anonim ***** válasza:

A has keményedésre nagyon jó a magnézium, sajna nem elég általában, ami a magzatvédő vitaminokban van, ezért pluszban szedni kell.

Napi 3x 1 Magnézium vagy 3x1 magne B nyugodtan mehet, ha előfordul a has keményedés.

2023. ápr. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
3x1 Magnerot * -ot akartam írni.
2023. ápr. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, eddig egyet szedtem, akkor most veszek be majd háromszor. Sajnos a gyógyszert sem sikerült beszereznem, mert hiánycikk... Remélem nem lesz baj holnapig.
2023. ápr. 19. 18:43
 8/9 A kérdező kommentje:
Eléggé fáj már jobb oldalon valami. Lehet, hogy a vesém. Ugye nem lesz baja a babának holnapig?
2023. ápr. 19. 20:51
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem lesz baja a babának ilyen rövid idő alatt, csak a kezeletlen, súlyossá váló felfázás jelenthet veszélyt a terhességre.
2023. ápr. 20. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!