Elfogadott az abortusz?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsi vagyok a véleményetekre. (én nem tudnám megtenni, nemrég láttam a Néma sikolyt):(
2009. jan. 3. 11:08
 1/4 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem egy agyműtét se lehet kellemes, szép látvány, és könnyű.


Másrészt ott is veszhet élet.


Harmadrészt : inkább hozzon valaki úgy világra egy gyereket, hogy lehet h utcára kerül? vagy meghal születés után? mert teszemfel megfojtják... esetleg egy 15 édesanyja lesz, aki mellett netán elb*ssza az anya a saját életét is, és a gyerekét is?

2009. jan. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%
Életem egyik legborzalmasabb filmes élménye volt a Néma sikoly, ott döntöttem el, hogy nekem nem lesz abortuszom, csak ha elhalt a bennem fejlődő magzat. Gyilkosságnak tartom az abortuszt, és nem érdekel az a vélekedés, miszerint egy nőnek joga van eldönteni, mit csinál a benne fejlődő élettel. Ez a vélemény valószínűleg sokaknak nem fog tetszeni, le lehet pontozni, ez sem érdekel túlzottan. Úgy tartom, hogy hogy aki felnőttnek tartja magát a szexhez, tartsa magát felnőttnek egy gyerek felneveléséhez is. Vajon miért van az, hogy én eddig csak olyanokkal feküdtem le, akiknek szívesen szültem volna gyereket? Egy kezemen meg tudom számolni, hány partnerem volt eddig, és nem érzem a hiányát többnek. Sajnos manapság az embereknek csak az élvezet a fontos, a következmények meg jóformán senkit nem érdekelnek.
2009. jan. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Egyetértek a 2. válaszolóval. És bár tudom (vagyis hála az égnek nem tudom)mekkora lelkierő kell hozzá, de ha már megesett és tegyük fel lehetetlen felnevelni, oda lehet adni gyermekre váró szülőknek. Akik már valóban szülők csak sajnos gyermek nélkül.
2009. jan. 3. 11:25
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek kívánom, hogy soha ne kelljen ilyen döntés elé kerülnie. :(

Én voltam, megtettem.

Akkor helyesen döntöttem, de nagyon nehéz volt.

Most 13 évvel később van egy gyönyörű kislányom aki lassan 1 éves lesz. Terveztem, akartam, vágytam rá. Most jött el az ideje.

A kérdésre a válasz: IGEN, és nem kell elítélni érte senkit aki nem hobbiból teszi meg. Itt azokra gondolok, akiknek egyszerűbb néha egy abortusz, mint a védekezés. Annak idején együtt feküdtem egy nálam 3 évvel fiatalabb kiskorú lánnyal akinek az volt a 3-ik abortusza. Na őt, én sem értettem meg.

2009. jan. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!