Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hová lett az a kérdés, ahol...

Hová lett az a kérdés, ahol egy nő arról írt, hogy abortusz után megmaradt a babája?

Figyelt kérdés
Eltűnt a listámból.
2011. okt. 7. 14:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
én sem találom
2011. okt. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szerinted igazat írt?
2011. okt. 7. 15:02
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sincs meg.Gondoltam,hogy le fogják szedni előbb-utóbb.Szerintem igazat írt persze,sajnos van ilyen...
2011. okt. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 besjudit ***** válasza:
100%

a tévében is volt egy ilyen

szerintem borzasztó

2011. okt. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Én azért kételkedem, mert végül azt írta, hogy visszament a dokihoz, aki megint csak másnapra rendelte be, ott mondta neki, hogy méhen kívüli a terhessége, aztán tágították és küret.

Nekem az volt ebben a furcsa, hogy méhen kívüli terhességgel nem küldenek haza, hiszen életveszélyes állapot. Nem is tágítanak, hiszen a baba nem a méhben van, így ez hasi műtét.

Amúgy miért hitted, hogy le fogják venni?

2011. okt. 7. 15:53
 6/8 anonim ***** válasza:
95%
Mert sokan kérték,hogy írja le a kórház nevét,az meg ugye rossz hírnév keltés,emiatt gondoltam,hogy leszedik.De én lemaradtam útközben,most jó,hogy te leírtad,mert legalább tudom mi lett a vége.
2011. okt. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

lézetik ilyen sajnos, ma Mo-on is:



[link]

2011. okt. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Sajnos? Örüljön inkább az emberfeletti szerencsének.
2020. jan. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!