Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Łsmertek olyan embert, akinek...

Łsmertek olyan embert, akinek meghalt a babája/kisgyereke? Mennyire változtatta meg az életét a gyerek halálesete?

Figyelt kérdés

Megszületett, pár hónapos/pár éves gyerek halála fordult elő ismerősi körben? Ismertek olyat, akivel megtörtént?

Mi okozta a gyerek halálát, mi történt vele?

Utána hogyan változott a szülők élete? Milyen változásokat vettetek észre a viselkedésükön, megjelenésükön a továbbiakban?



nov. 27. 18:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek...én magam.
nov. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Édesanyám. Első gyereke problémamentes terhességből halva született. Második én lettem, majd az első öcsém 3 hónaposan meghalt.

Teljesen megváltoztatta az életét mert sosem dolgozta fel.


Szomszédunk 9 éves fia halt meg. A másik két gyerekük ott maradt. De persze változtak, mind a szülők, mind a gyerekek.

nov. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismerem őket közelről, de két ismerősöm van, az egyiknek megölték, a másiknak öngyilkos lett a tizenéves gyereke. Mindkettőnek röviddel később született gyereke.
nov. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Volt munkatársam, már a terhesség alatt tudták, hogy nem sokáig lesz velük, SMA-s volt, fél éves volt mikor elvesztették. Nem tartjuk a kapcsolatot, csak annyit tudok, hogy pár év múlva született mégegy babájuk.
nov. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Férjem egyik unokatesója gyerekként valamilyen rákban halt meg (nem tudom, milyenben pontosan, se azt, hogy hány éves volt).


Egy ismerősöm már mindenórás kismama volt, amikor kiderült egy rutin ellenőrzésnél, hogy elhalt a magzat. Nem derült ki az ok, azóta egészséges gyerekük született.

nov. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Apu legkisebb testvére egy hetes korában halt meg. Tabu volt a családban, nem tudom, mi okozta a halálát, annyit tudok, hogy több komoly rendellenessége is volt, többek között hermafrodita. Ő nem szült ezután több gyereket.
nov. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
87%
Igen. Én. Szivbetegen született a fiam, pár hetesen lett angyalka 🖤
nov. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

7 vagyok. Én sokat híztam, fel évig alkoholista lettem (kérlek ne iteljetek el, ez akkor jónak tűnt, és inkább ez mintsem a gyógyszer, xanax, frontin stb)

A férjem a munkába menekült, sokszor éjszaka láttam csak. 20on évesek vagyunk, de mintha 40 évesek lennénk kinézetre. Rengeteget oregedtunk, már nem kérik a személyit a dohányboltba. 😅 Nagyon lerobbantunk sajnos 😔

nov. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
87%
Igen az en kislanyom 8 evesen 😢😢😢
nov. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
7 honaposan az unokatestverem bolcsohalalban. Ennek lassan 19 eve.
nov. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!