Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti változtattatok valamit a...

Ti változtattatok valamit a szokásaitokon azért, hogy legyen gyerek? Nem terhelte meg a kapcsolatot a változás?

Figyelt kérdés

Most olvastam, hogy kb. 2 naponta kell együtt lenni ahhoz, hogy jobb eséllyel teherbe essen egy nő. Viszont, mi ennél azért jóval többet vagyunk együtt.


Félek, hogy nehezen viselnénk a változást és megterhelné a mindennapjainkat. Már az elején így érdemes próbálni?



2018. jún. 19. 16:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
66%
Mind a 4 olyan időszakban fogant, amikor napi többször szeretkeztünk... 😉
2018. jún. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%

Mi semmin nem változtattunk. Sőt, mikor megfogant a babánk, akkor összvissz kétszer voltunk együtt a hónapban. Nem túlzok. Rengeteget dolgozunk és gyakran ellentétes beosztásban :( De még arra is emlékszem, hogy abban a ciklusban peteérés napján küldtem neki egy üzenetet a munkahelyemről, hogy "na ezt a hónapot buktuk". Munka közben éreztem a peteérés tüneteit és tudtam mire hazaérek ő már elmegy éjszakába dolgozni, mire ő hazaér reggel, én már nem leszek otthon. Előtte épp 3,5 nappal voltunk együtt, fel sem merült bennem hogy abból összehozhattuk.

És mégis.. :)

2018. jún. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
71%

1-es milyen napi többször?! 3 gyerek mellett? Na persze.

Kérdésre válaszolva: nem volt gond ebből, mert nem tinédzserek vagyunk, hanem tíz éve házasok. Viszont ha nincs semmi baj a nemzöképességetekkel, akkor nem kell betartani a kétnaponkénti szexet, csináljátok amennyit kedvetek van.

2018. jún. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Ilyesmivel elég akkor foglalkozni, ha nem jön össze pár hónapig a megszokott ritmus mellett. Ha most kezditek a próbálkozást, ne figyeljetek ilyenekre.

Én háromszor lettem terhes, az elsőnél minden nap szexeltünk, a második úgy jött ki, hogy alig, 4 nappal peteérés előtt voltunk együtt utoljára, meg is lepődtünk. Most a harmadiknál naponta-kétnaponta. Mindhárom terhesség első hónapban sikerült, abszolút nem befolyásolta a gyakoriság.

2018. jún. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
93%

Isten ments.. semmin sem kell valtozatni, csak ne védezzetek. Ha akartok legyetek egyutt napi 3x.. ha meg csak 3naponta akkor annyiszor.

Akkor szoktak valtoztatni, amikor pl rásegítés kell.(stimu, inszem, lombik stb)

2018. jún. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
45%
#3, a gyerekeink jó alvók, mi pedig szerencsére nem csak vegetálunk egymás mellett szintén 10 éve házasokként. Tudod, van ilyen is. Kívánom, hogy megtapasztald. 😉
2018. jún. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
81%

Ne haragudj de azért az erős kijelentésnek tartom hogy "megterhelné a mindennapjainkat" hogy "csak" 2 naponta szexelhettek. És ha terhesség alatt az orvos eltilt esetleg hónapokra? Vagy a szülés utáni6 hét? Stb.

Természetesen úgy csináljátok ahogy jól esik de ami fontos hogy célszerű a védekezést elhagyni ha babát szeretnétek.

2018. jún. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
82%
8-as, szóval, akinek eltérő a libidója, mint a tiéd, az megragadt a tinik szintjén? Azért ez erős túlzás, már ne is haragudj. Vannak, akiknek nagyobb az étvágyuk, vannak, akiknek kisebb.
2018. jún. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
61%

Ha maximalizàlni akarjàtok az esélyt akkor érdemes odafigyelni a tanàcsokra.

Amúgy a gyerek majd elég sok vàltozàssal jàr àm.

OFF:Aki meg 3 gyerek mellett is egyetemista stílusban nyomja a mennyiséget,tök jó,csak tényleg nehezen hihető...

2018. jún. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
58%

Ugyan már, 3gyerek után, napi több szex... Hahaha. Max.úgy tudom elképzelni, hogy egyszer véletlenül egyedül maradtak gyerek nélkül, na akkor az egész éves adagot leqrták gyorsan, abból sikerült a 4.gyerek.

3gyerek+munka+háztartás+napi több szex(ami persze nem az 5perc alatt ledurrantom az asszonyt kategória) hát, erősen fantáziadús... 😀

2018. jún. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!