Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyire befolyásolja az...

Mennyire befolyásolja az életeteket, hogy becsúszott gyerek lettél?

Figyelt kérdés
dec. 4. 23:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem semennyire, volt már két testvérem, engem nem terveztek, de szeretettel vártak. Unokahúgomat sem tervezték, ott egy év se kellett hozzá és lelépett az apuka. Amúgy ott is tartós kapcsolat volt, ha jól emlékszem kb 4 év, eljegyzés már a terhesség előtt megvolt
dec. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Az öcsém becsúszott gyerek volt, a szüleim már idősebbek voltak. Neki nagyon örültek, végre fiú a 2 lány után. Eléggé elkényeztették, meg mi is a nővéremmel. A hátránya az volt, hogy kamasz korára a szüleim már eléggé öreges gondolkodásúak és nem teljesen egészségesek voltak. De ez inkább a kor miatt, nem a "becsúszás" miatt volt.


Egy középskolai barátnőm szülei 17 évesek voltak, mikor ő született. Na vele az anyja gyakran éreztette, hogy elcseszte az életét és a fiatalkorát. Talán ezért is volt, hogy a barátnőm csak 40 felett vállalt gyereket.


Az exem anyukája is becsúszott és nemkívánt gyerek volt, ő sokat mesélt a sérelmeiről.

dec. 5. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
Mindenhol az élet területén 2x annyira hajtom magam, hogy bebizonyítsam a környezetemnek, hogy értékes vagyok. Belső szorongásom van emiatt, pedig nem erőltetik rám!
dec. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
38%

A nővérem első gyereke "becsúszott", az apuka nem is maradt vele, de van kapcsolata a gyerekkel. A gyerek viszont rettentő hisztis, mindenért visít, földhöz veri magát, ordít, csak akkor hagyja abba, ha megkapta, amit akar. Már nyolc éves, és mindenféle kivizsgálásra vitték, de csak az anyjával ilyen, másokkal, meg iskolában kenyérre lehet kenni. A helyzeten mindig tudott valami rontani, mikor pl a nővérem összejött a mostani férjével, akkor két évig folyamatosan olyan hisztériázásokat rendezett a gyerek otthon, hogy az utca végéről hallottuk, hogy áll a bál. Aztán mióta megszületett a várt gyerek, megint rosszabb minden még az eddigieknél is.


Rádob amúgy, hogy a nővéremnek türelme sem volt az első gyerekhez, unta a babázást, többnyire lepasszolta valahova, vagy egyszerűen csak nem foglalkozott vele, bármit akart a gyerek. A másodiknál viszont már teljesen máshogy viselkedik.

dec. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A férjem becsúszott harmadik baba, egész gyermekkorában úgy kezelték, mint valami isteni csoda. Van is egoja, de amúgy egy teljesen normális, imádnivaló ember lett. Picit olyan anyuci pici fia, mert el lett kényeztetve.
dec. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
78%
Van egy ismerősöm, nagyon kései, nagyon becsúszott baba a legkisebb húga, de annyira, hogy mikor nem jött meg az anyjának, úgy gondolta, hogy a klimax kezdődik. Ráadásul anya szőke, kék szemű, apa barna hajú barna szemű, és az addigi gyerekek mind szőkék és kék szeműek, a legkisebb, meg barna hajú, barna szemű. Mindenki azzal poénkodott a családban, hogy vándorcigányok hagyták ott náluk, nem is az ő gyerekük, vagy azért "kormos", mert már az utolsó energiáit égette el az anyja, hogy kihordja. Utálja is a lány a család nagy részét, az érettségi után húzott külföldre, nem is nagyon jár haza. De így is, hogy nincs otthon, ha szóba jön, kispurtyénak hívja a család...
dec. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
74%

Ez mindig a szuloktol fugg. Engem se terveztek, de szeretetben neveltek, semmi hatrany nem ert az eletemben.

De nyilvan ha naponta ezerszer megkaptam volna, hogy miattam ment tonkre az eletuk, mas lenne.

dec. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!