Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Meddig hullott a hajatok a...

Meddig hullott a hajatok a szülés után?

Figyelt kérdés
Már akinek hullott.Ja és függ attól, hogy még szoptatok?
2010. okt. 21. 10:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! Amíg szoptattam, csomóban hullott a hajam. Utána még kellett pár hét, mire normalizálódott a helyzet. Már 4 hónapja nem szoptatok, és már nőtt egy csomó "új hajam":-)Minden jót és jó egészséget Nektek!
2010. okt. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinném, hogy attól függ, hogy szoptatsz. Mindenesetre lehet, hogy nem segít, de hát az a legfontosabb!

Amúgy én nem tudtam szoptatni, mert nem volt semmi, de tényleg semmi tejem és ehhez képest nekem is csomókban hullott a hajam szülés után. Most fél éves a babám és kb.

3-4 hónapos volt, mikor végre már elmúlt a hajhullásom.

2010. okt. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Callista ***** válasza:
100%
Hú, hát 4 hónapig iszonyúan hullott, aztán szépen abba maradt... 2 hónapig tudtam szoptatni, de szerintem nem függ össze!
2010. okt. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Már három éve szültem, és még mindig hullik.

Bár engem annyira nem zavar, így is rengeteg hajam van. Csak a hajmosásnál ijesztő kicsit az a sok haj a kádban.

2010. okt. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A szülés után 2-3 hónappal kezdődött és 2-3 hónapig iszonyúan hullot, utána nagyjából visszaált a normálisra.

Nem tudom, összefügg-e a szoptatással, de most, hogy így utánaszámolok pont akkor kezdett normalizálódni (5 és fél, 6 hónaposan), mikor elkezdtük a hozzátáplálást. Amúgy 14 hónapig szoptattam, de akkorra már rengeteg visszanőtt és tiszta "babahajas" volt a fejem. :)

2010. okt. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 kisnita ***** válasza:
Az én fiam már 15 hónapos, 4,5 hónapig tudtam szoptatni, de még mindig hullik a hajam. Szerintem nem függ össze a szoptatással mert nekem szoptatás alatt is hullott és most is. A terhességem előtt viszont nem hullott.
2010. okt. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia, 3 hónapig szoptattam (sajnos) de nekem utána kezdett el hullani rettenetesen, le is kellett vágatnom és sajnos a mai napig hullik most 15 hónapos a fiam.

Már egy csomóféle "szert" kipróbáltam de semmi sem használ:-(

2010. okt. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A nagy hajhullas nem a szoptatastol van, hanem a terhessegtol, ez a hormonok utojateka.

Szules utan 2-4 honappal kezdodik, altalaban 1-3 honapig van nagyon intenziv hajhullas, majd elmarad, vagy elfogadhatora csokken. Utobbirol mar vitaminhiany is tehet, szoval akiknek meg 1-2 evvel kesobb is jobban hullik, mint mondjuk terhesseg elott, azok kezdhetnek vitamint potolni celiranyosan.


Ez az elmeleti resze volt. A tapasztalat: minket gyermekem 3 honapos volt, amikor hullani kezdett es egy bo honapig tartott.

2010. okt. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!