Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi lehet ez? Lehet vetélés?

Mi lehet ez? Lehet vetélés?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy a párommal nem védekezünk, megszakításosan vagyunk együtt. Kb fél éve hagytam abba a gyógyszert babatervezés miatt, de később költözünk, sajnos csak a nyáron, így eltoljuk addig, de nem szeretnék ismét gyógyszert szedni. Ha pedig besikerül így, akkor sincs baj, hisz már tervbe van, de konkrétan még pár hónap múlva.


Szóval a helyzet az, hogy három hónappal ezelőtt volt egy különös dolog, vagy legalábbis számomra különös. Nem jött meg időben, egy héttel később pedig mikor léptem bele a fürdőkádba elkezdett ömleni belőlem a vér. A padló, a kád, minden tiszta vér volt. De nem görcsöltem, nem fájt semmim, előtte sem vettem észre jelét terhességnek. Ezután 3 nap múlva elmúlt, egy hét múlva pedig rendesen megjött.


Most is menszeszelek épp, ma reggel jött meg, nem vagyok görcsölős típus, sem hasfájós, viszont reggel óta 10-15 percenként szúrú fájdalom hasít az alhasamba, és nagyon fáj. Elviselhetetlen. :S A mensim pedig nem sötét, hanem inkább rózsaszín és halvány pirosas színű. Mitől lehet ez? Van valakinek ötlete, tapasztalata?


2010. okt. 21. 11:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Orvos???
2010. okt. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Első nagobb vérzés, lehetett egy spontán vetélésed. A második dolog, ami most van menjél el sürgősen orvoshoz.
2010. okt. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem értelek! Miért nem mentél már el az orvoshoz?

Szerinted ha itt elkezdik írni a tüneteket akkor neked jobb lesz???

2010. okt. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Amíg tabit szedtem én sem görcsöltem, de tinikoromban és a tabi abbahagyása után is!

Az első viszont lehetett akár vetélés is.....:(

Amúgy szerintem kezd helyreállni a hormonháztartásod, újra működni kezdenek a petefészkek, ezért vannak ezek a furcsa tünetek. Nekem is elég nehezen rendeződik, hol a cicim fáj, hol barnázok peteérés környékén....nem volt még 2 egyforma tünetem....

Egyébként én is ugyanebben a cipőben járok, hónapok óta nem szedem, megszakítással vagyunk együtt, de mi mostanában már kezdenénk...csak állna helyre a ciklusom...

2010. okt. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azonnal keresd fel a dokidat!!Én nem játszanék a helyedben ilyennel.
2010. okt. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Orvos!!!
2010. okt. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
orvos...azonnal.
2010. okt. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!