Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vetélés és műtét után 4...

Vetélés és műtét után 4 héttel merjek már?

Figyelt kérdés

4 hete elment a babám,elvetéltem,amit műtéttel fejeztek be.:(

Azt mondta az orvos,hogy 6 hétig nem szabadna fürdeni,csak zuhanyozni,tampont használni és szexelni.

Háát az utóbbit már nem nagyon bírom,bírjuk :(

Ti mernétek,ill. mertetek ilyenkor már védekezéssel szexelni?

És hétvégén strandra is megyünk,ami szintén piszkál,hogy nem fürödhetek,pedig idén még nem is voltunk sehol sem.

Mit csináljak?

Olyanok válasza érdekelne,akik ezeket a szabályokat megszegték,és semmi bajuk nem lett?

Köszi előre is!


2011. júl. 15. 14:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Először is őszinte részvétem. Az ilyen kérdések olvasásakor nem bírom felfogni, hogy évi 40 ezren meg önszántukból vetnek véget babájuk életének.:( Figyelj, én azt javaslom, hogy bírd ki. Lehet, hogy ide valaki beírja, hogy neki nem lett baj, de ez nem jelenti azt, hogy Neked nem lehet. És azt sem tudom, hogy nem veszélyeztetnéd-e vele a következő babádat. Bírd ki légyszi még azt a két hetet, egyébként pedig fel a fejjel,nem a Te hibád, és mielőbbi ismételt gyermekáldást Neked!
2011. júl. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Sajnálom!

Engem a műtét után az orvosom 2-3 hétre tiltott el a házasélettől, annyit mondott, hogy ha akkor már nem vérzek nyugodtan együtt lehetünk.

A fürdésre nem tudok írni. Kádban fürödtem, de szabadvízben nem.

2011. júl. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én a helyedben még bírnék 2 hetet. Nekem is ennyit mondott az orvosom M.A után és hidd el érdemes volt kivárni. Feltételezem, hogy gumiztok, de akkor is inkább várj még; nem kell egy jó kis gyulladás, vagy más még a lelki és testi fájdalom mellé.


Strandra se menj, hacsak nem akarsz fertőzést; még nyugodt méh-vel is simán benyelhetsz valamit, nemhogy egy szinte friss műtét után.


Ne legyél ennyire felelőtlen kérlek, mert magaddal is játszol. A többi sort moderáltam magamnak mielőtt leírtam :o)

2011. júl. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem is volt missed ab műtétem tavaly:(

Nálunk a főorvos ilyenkor 6 hetet mond: nincs ülőfürdő, szex, megerőltető sport, strand! Majd a kontroll után! Ki lehet bírni szerintem, mert muszáj!

2011. júl. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!