Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ez lehetséges? Vetélés után...

Ez lehetséges? Vetélés után azonnal teherbeesni?

Figyelt kérdés

Elvetéltem júniusban és nem menstuáltam júliusban.Arra gondoltam, hogy biztos a vetélés miatt(nem volt missed ab, természetes befejezése volt a vetélésnek).

Újra kismama vagyok és azért maradt ki a vérzesem......nem lesz baja a babanak, hogy ilyen gyorsan teherbe estem?

Nem élnem túl megegyszer a vetélést!!!Holnap megyek orvoshoz, ma teszteltem!


2011. szept. 18. 19:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Volt ellenőrző uh-d, hogy teljesen kitisztultál?
2011. szept. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
felszívódott a baba magától
2011. szept. 18. 19:55
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőm is kitisztult magától,nem kellett befejezni művileg. Egy vérzést várt meg, aztán rögtön terhes lett, egészséges a kislánya, 3 éves, most várják a kistesót.
2011. szept. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Akkor nagyon szurkolok neked. Holnap benézek, hogy mi volt az orvosnál.


Első voltam.

2011. szept. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Remélem tud holnap fogadni az orvosom, mert ugye vasárnap nem tudok bejelntkezni.....
2011. szept. 18. 21:30
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem missed ab volt... mondjuk ellenőrizték h kitisztultam-e. Most ismét pozitív teszt. 2 hét múlva megyek dokihoz. Szorítok Neked!
2011. szept. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
én is szorítok Neked :) remélem minden rendben lesz nálad is és nálam is :)
2011. szept. 18. 23:23
 8/11 Imelda20 válasza:
szia eloszor is gratula neked nem hinem hogy valami baja lenne es igen lehetseges ez hogy ilyen hamar teherbeestel enis igy vaoltam egyik honapban elveteltem ra egy fel honapra teherbe estem ikreket varok 2het mulva kell szulnom szoritok neked de szerintem nem lessz semmi baj
2011. szept. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

júúúújjjjjj de jóóóóó :) gratulálok Neked is :)

minden jót kívánk mindenkinek :)

ma nem tud fogadni az orvosom, csak pénteken, de már úgy érzem sosem lesz péntek :D nagyon izgulok :)

2011. szept. 19. 10:43
 10/11 Imelda20 válasza:
hat igen a varakozas a legnehezebb es lassan is telik de eltelik en drukolok majd ird meg hogy mi volt puszi nektek
2011. szept. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!