Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tegnap kellett volna megjönnie...

Kiana7 kérdése:

Tegnap kellett volna megjönnie. Mégse akar. Valaki tapasztalt hasonlót?

Figyelt kérdés
Jövő héten megyek dokihoz, szóval csak tapasztalatokat gyűjtők. Tegnap kellett volna megjönnie. Általában van egy kis fehér folyasom ami menzesz előtt két nappal elmarad. Most jelenleg a 3 szorosa a folyasom mennyisége, fájdogál a pocakom, emelygek reggelente. Esetleg tapasztalt valaki hasonlót?

dec. 8. 08:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
98%
Tudod, 2023 van. Vannak megbízható tesztek, minek találgatni, ha az egyértelműen megmutatja, terhes vagy e?
dec. 8. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
96%

Kétszer azt tapasztaltam,hogy terhes voltam amikor nem jött meg,és nagyon sokszor azt,hogy egy két nap késéssel megjött...🤷

Vegyél tesztet...

dec. 8. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Az a vicc, hogy kb minden hónapban ezt éreztem az elmúlt fél évben, legtöbbször megjött, egyszer meg nem és pozitív lett a teszt :D Önmagában egyébként a tünetek alapján egy orvos se fogja neked azt mondani, hogy terhes vagy vagy mi bajod van. Csinálj tesztet
dec. 8. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem stressztől simán késett anélkül is, hogy terhes lettem volna.
dec. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Első sorban hangsúlyoznám hogy véleményeket kértem. Nem pedig okoskodást. Köszönöm.

Természetesen veszek tesztet majd illetve jövő hétre van idopontom dokihoz.

dec. 8. 08:57
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem, te nem véleményt kérsz, hanem azt akarod olvasni, hogy tuti terhes vagy...

Először is ha úgy is van, teljesen feleslegesen mész jövő héten dokihoz, mert nem fog látni semmit. Amúgy meg tényleg nem tudom hova tenni az ilyen kérdéseket. Én ha azt gyanítom terhes vagyok, csinálok egy tesztet, nem kiírom, hogy írjatok véleményt, terhes vagyok e

dec. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
97%

Nekem volt, hogy nem jött meg, terhes voltam.

Nem jött meg, nem voltam terhes, csak késett.

Megjött, mégis terhes voltam (meglepi volt, hogy egy hónappal nagyobb).

Megjött, nem voltam terhes.

Bármi jelenthet bármit, főleg, hogyha gyereket akar az ember és figyelgeti magát, reménykedik.

dec. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
91%

De kérdező, re suta vagy. Vagy terhes vagy vagy nem, ennyi.

Ha nem csinálsz tesztet, ez csak jósoltatás, aminek 0 értelme van.

Itt az ideje felnőni, ha már gyereket akarsz, és szembe nézni a dolgokkal.

dec. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha most kellene megjönnie és te egy hét múlva mész dokihoz, az felesleges.

Ha terhes is vagy, semmit sem fog látni még, ezért kellene inkább tesztelni.

dec. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
92%

Te tapasztalatot kértél,és véleményt.

Leírtam a tapasztalataimat is (2-es válaszoló vagyok)és a véleményemet is,hogy vegyél tesztet

Ez nem kioktatas.

Egyébként mindegyik válaszadónak az a véleménye,hogy tesztet kéne venni nem itt találgatni

dec. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!