Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyit nőtt a ruha méretetek?...

Mennyit nőtt a ruha méretetek?Mekkorát fogok nőni mire a terhességem végére érek?

Figyelt kérdés

Tudom fura kérdés nem is tudom melyik kategóriába tegyem.

Most 1XL a ruhám méretem de ugye nem fogom tudni mekkora lesz a hasam a végére.


Tervezek olyan bugyit venni ami felér legalább a köldökömig és nagyon laza nem szorít.


És ugy számoltam hogy valszeg szélesedni oldalra nem fogok de előre fele nagyon és akkor kb egy 5xl méret fog kelleni bugyiban? Vagy az már túl nagy? Mert lehet elől jó de akkor meg a fenekemen fog lógni:'D



dec. 10. 11:13
1 2
 11/13 anonim válasza:
Én kíváncsi leszek nálam, hogyan alakul ez, mivel nekem xs a méretem és alacsony is vagyok 🫣😄 de szerintem legginsben és hosszú pólóban fogom nyomni
dec. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én 6 kg-t híztam, a bugyiméretem nem változott, farmerból kismamafarmert vettem. Nekem a melleim lettek hatalmasak, főleg a szülés után. Már a negyedik szoptatós melltartót rendelem, mert mindegyik kicsim..
dec. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Csaszárral a Tena Lady Pants eldobható bugyi vált be, kényelmes és nem kellett betétekkel szórakozni. 10 db van benne, mire azokat elhasználtam, nem fájt a császársebem, a régi bugyijaimat hordom azóta is.
dec. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!