Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy oldjatok meg ilyenkor a...

Hogy oldjatok meg ilyenkor a vasarlast?

Figyelt kérdés
1 eves a lanyom es mar 2 hete kuzkodunk a megfazassala kozerzete jo de taknyos es hurutosan kohog neha jonnek az unnepek kellene vasarolast beiktatnunk de nem szivesen vinnem magammal de nincs kire hagynom ti ilyenkor viszitek magatokkal?Felek nehogy vissza esen jobban vagy osszeszedjen mast is annyira feltem elso baba elore koszonom a valaszokat

dec. 20. 10:48
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
91%
Hát nagyon nincs akkor más választásod.Mondjuk én már elintéztem volna,mert már óriási sorok vannak,a kasszánál többet fogsz állni,mint ameddig avásárlás tartott.
dec. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
87%

mivel más opciód nincs, max a házhoz rendelés, így felesleges a kérdés.

bevásárolni bekell. a gyereket egyedül nem hagyhatod otthon. ergo viszed magaddal.

én ilyenen nem problémáztam. az orrfolyás/köhögés számomra nem betegség, simán vittem ilyen helyekre, ha a közérzete jó.


nekem a nagyobbik 4 éves. ő pl ősztől tavaszig megállás nélkül köhög, folyik az orra. oviba is jár így.

dec. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
81%
Az meg a másik,hogy egy kis orrfolyás,az nem betegség.Ha te lennél lázas beteg,de nem tudnád megoldani máshogy,a boltba,gyógyszertárba akkor is elmennél.Ha nem hány,nem lázas,nincs rosszul, akkor nem látom okát,hogy így ráfeszülj.Nyilván eleve kényelmesebb gyerek nélkül bevásárolni,de ha nem tudod hova tenni, akkor ez van.
dec. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
39%
Rendelj házhoz. Kérj meg egy szomszédot vagy barátot. Nem hiszem el, illetve nem normális, hogy egy egyéves gyerekkel izoláltan éltek és semmi segítséged nincs. Mit csinálsz, ha kórházba kerülsz, ha egy vásárlást sem tudsz megoldani? A taknyos gyereket ne vidd a zsúfolt boltba, rá még egy maszkot sem tudsz adni, mert kicsi. Baromira haragszom az ilyen felelőtlen, törtyögő, köhögő kölyköt boltba cipelő szülőkre, a kölyök meg átragasztja mindenkire a takonykórt, az emberek meg viszik haza a krónikus beteg hozzátartozóknak. Egy eladó vagy kasszás még elmenekülni sem tud. Engem pl tegnapelőtt műtöttek, kiengedtek azzal, hogy 10 napig nem kaphatok el semmit, mert nagy baj lesz. Hát kösz. Most, amíg lehet, nem modulok ki, utána maszkot veszek, de azért csak hatásosabb, ha a beteg vesz maszkot, vagy normális esetben ki sem mozdul.
dec. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
69%
Jajj 4-es.A covid előtt fél sem merült senkiben ez a maszkozás.A kisgyerekek sűrűn taknyosak.Ez van.Általában felnőttek el sem kapják.Sokkal nagyobb veszélyben vagy a maszkban járkáló,de tenyérbe köhögő,és mindent megfogó felnőttektől.Nem kell izoláltan élni ahoz,hogy ne legyen segítséged.A férjed dolgozik,a szüleid is,vagy messze laknak.A szomszédra én se bíznám a gyereket,de lehet az is,hogy el se vállalnak beteg gyereket,vagy hogy az 1 éves gyerek nem marad el mással.Senkinek semmi baja nem lesz,ha elmennék a boltba.
dec. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
85%
Vittem magammal. Ül a kocsiban úgyis. Nagyobb vásárlást a férjem intézi, kicsit én.
dec. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Kedves 4es nem tudom de en a gyerekemet nem biznam a szomszedra lehet te igen plusz hogy nem maradna el veluk semmikep, a ferjem reggeltol estig dolgozik ugylatom nem vagy nagy gyerek kedvelo nem elunk izolaltan csak sajnos megjartam hogy 3honaposan covidal korhazba kerultem vele es azota nagyon feltem
dec. 20. 11:27
 8/26 anonim ***** válasza:
84%
Online. Mindent online rendelek. 2 beteg gyerekkel vagyok itthon. Nagyszerűen működik.
dec. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
A legtobbet enis online intezem de vannak egyes dolgok amit nem tudok
dec. 20. 11:30
 10/26 A kérdező kommentje:
Plusz 4es nem tudom van e gyereked egyaltalan de nagyon szepen ki tudod fejezni magad "törtyögő, köhögő kölyköt"a kutyanak van kolyke mar bocs
dec. 20. 11:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!