Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy oldjatok meg ilyenkor a...

Hogy oldjatok meg ilyenkor a vasarlast?

Figyelt kérdés
1 eves a lanyom es mar 2 hete kuzkodunk a megfazassala kozerzete jo de taknyos es hurutosan kohog neha jonnek az unnepek kellene vasarolast beiktatnunk de nem szivesen vinnem magammal de nincs kire hagynom ti ilyenkor viszitek magatokkal?Felek nehogy vissza esen jobban vagy osszeszedjen mast is annyira feltem elso baba elore koszonom a valaszokat

dec. 20. 10:48
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
58%

Ennyivel simán vinném magammal. Ráadásul kell neki a levegő, nem jó ha be van zárva hiába köhög és folyik az orra. Ráadásul írtad hogy jó kedvű...akkor mi akadályoz abban hogy vidd?

Sétáljatok közben egy jó nagyot

dec. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
54%
4 voltam, elég sötét vagy kérdező, nem azt írtam, hogy a gyereket bízd a szomszédra, hanem a vásárlásra kérj meg egy szomszédot vagy barátot, ha a férjed képtelen rá, hogy munka után beugorjon a közértbe. Ha se egy barát, se egy szomszéd nincs, akivel lenne ilyen jó viszonyod, meg a férjed se tesz keresztbe két szalmaszálat, az elég nagy szánalom. A kultúrembernek, aki tekintettel van másra, gyereke van, neked kölyköd, maradjunk ennyiben, ha képes lennél idős, krónikus betegeket veszélyeztetni.
dec. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
72%

#12 Némi empátiát magadra erőltethetnél, itt te vagy, aki nem kultúremberként viselkedik. Szimpla kérdést tett fel a kérdező, miért kell egyből támadni?

Nagyobb városban élünk, itt vannak éjjel nappali üzletek, így a férjem szokta akár munka után is elintézni ilyenkor. Esetleg egy barátot nem tudsz megkérni a bevásárlásra? Ilyenkor mindenkinek nyűg szerintem az ilyesmi, de biztos van olyan, aki megérti, hogy beteg a gyerek. Illetve, amit mások is írtak, hogy megfázás esetén én is szoktam vinni magammal, segíteni is tud a friss levegő.

dec. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
55%

Bocsi 4#-es,de itt te vagy a marha. Az is elég gáz,hogy észre se veszed pedig még a pontjaidon is látszik. Már bocsánat,de ha műtöttek vagy éppen immunhiányos vagy,akkor egyértelmű,hogy nem mész szépen közösségbe,mivel TE vagy veszélyeztetett,nem pedig más. Ha elmész a boltba így vagy bárhova bizony nem kell taknyosnak lenni ahhoz,hogy bármit elkapj,mivel mondok neked valami nagyon újat...lappangási idő alatt is fertőz bárki még mielőtt bármi tünete volna. Téged a maszk se védene jelenleg. Valahol kis köhögéssel,orrfolyással,ami hetek óta tart még közösségbe is engednek. Hagyjuk már ezt a fosást de tényleg... annak idején a suliba lázasan,köhögve mentünk,20-ból 18-an köhögtünk hetekig,hiába maradtunk otthon az elején. Egyszer 4 hétig köhögtem szárazon...konkrétan akkor 4 hétig hiányozhattam volna,majd utána 2 hét múlva újra. Kicsit most már ez túl van tolva,de nagyon. 2 hete taknyos a gyereke! Semmi baja nem lesz senkinek,mert elmennek a boltig meg vissza. Az ismerőseim covidosan mentek boltba,konkrétan MIVEL NINCS KI ELMENJEN. Ja,rendeljenek...én pl. nem rendelek,én szeretem megnézni a saját szemeimmel mit akarok. Valakinek a férje például késő estig dolgozik,vagy szintén nem vele akarja elintézni,mikor este 9-kor hazaér például. Micsoda egy kiállhatatlan nőszemély lehetsz.

Kölyköd meg neked van szerintem,nem a kérdezőnek,aki full normális és feltett egy ártatlan kérdést. Szánalmas vagy.

dec. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
85%
Az apja elmegy boltba, vagy marad vele otthon míg te elmész.
dec. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
71%

Viszem

Csak akkor nem viszem ki őt a házból ha lázas.

dec. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
72%

4 az ugye nem zavar,hogy a bolti dolgozók belekohognek a kezükbe és úgy nyulkalnak a termékekhez?.

Vagy hogy a kasszában full taknyos pénztáros ül,és esetleg ratusszent a pénzre amit utána neked ad?

dec. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Koszonom az ertelmes valaszokat mindenkinek a kolykozo noszemelynek pedig csak annyit hogy az a szanalmas ahogyan kifejezi magat nem pedig az en csaladom ferjem es a gyerekem nagyon jo egeszseget kivanok es inkabb zarja magara az ajtot nehogy valami utol erje a taknyos kolykoktol szep napot
dec. 20. 13:19
 19/26 anonim ***** válasza:
59%
18 ne törődj vele,tipikus macskás néni..
dec. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
60%
Kifliről szoktunk rendelni kaját, ha betegek vagyunk. Nem kifejezetten azért, mert jajj leköhög a gyerek valakit, csak nem szívesen viszem végig a bolton, ha látom, hogy nincs jól. Minden mást, ami nem élelmiszer, amúgy is mindig netről rendelek.
dec. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!