Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy vagytok ezzel a dologgal?

Hogy vagytok ezzel a dologgal?

Figyelt kérdés

Úgy venném észre néha, hogy egyes emberek jó persze értem én valakik csak segíteni akarnak meg jót nekem azzal , hogy megmondják véleményüket azzal kapcsolatban, hogy én hogy nevelem a lányomat és miért nevelem másként mint ők.

Igaz egyszer valamiben egy valakinek igaza volt de azért akkor is nekem is lehetnek külön saját véleményem. Vagy módom



dec. 20. 11:06
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
Na ennek fuss neki újra mert semmit nem lehet érteni abból amit ide leírtál
dec. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
hogy mivan?
dec. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Huh, központozás és egyebek? De értem mire akarsz kilyukadni. Hát ez a tipikus "a vélemény olyan mint a segglyuk" kategória - mindenkinek van véleménye _mindenről_ kezdve azzal, hogy hogy öltözöl, mit dolgozol vagy tanulsz, milyen a párod stb., gyereknevelésben meg pláne. Értelmes ember felnőtt korára megtanulja, hogy mindig nagyon meg kell fontolni, kinek, hogyan, milyen témában és milyen körülmények között mondjuk el az adott kérdésről a véleményünket. Ez egy nehéz folyamat, leginkább mert mindenki meg van győződve arról, hogy ahogy ő gondolja csinálni, úgy a legjobb és hát nehéz olyanná érni, hogy ennek ellenére megtartjuk magunknak a véleményünket. :D
dec. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha most az a baj, hogy beleszólnak abba, hogy hogy neveld a gyereked, akkor nem kell hagyni és kész.
dec. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem hagyom én nekem végülis tök mindegy mert meghallgatom én a másik véleményét nincs azzal bajom csöndbe vagyok vagy megfogadom vagy nem most nem problémázok én azon , hogy mi hogyan megy. Mindenkinek van saját nézőpontja azt csak meg kell vitatni vagy elfogadja valaki vagy nem én így vagyok vele csak néha nem merek egy két emberrel vitatkozni mert úgy vagyok vele, hogy valakivel nincs értelme mert csakis a saját igazát adja.
dec. 20. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!