Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Normális hogy jelenleg így...

Normális hogy jelenleg így érez a baba dologgal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Barátnőmről van szó, a nevében és az ő szavaival élve írom most ezeket.


"Fura egyébként, de jelenleg nagyon frusztrál ez a baba dolog. Friss házasság, bnőm a napokban szült és vmiért úgy érzem, mintha ránk lenne erőltetve, hogy KELL gyerek, DE nem érezzük úgy, hogy kellene amúgy. Persze mondjuk úgy, hogy csak jelenleg nem kell. Nem tudjuk megindokolni, hogy miért lenne szükségünk egy babára, és az a helyzet, hogy én csak azt látom belőle, hogy iszonyatosan sok nyűggel jár... Onnantól 0/24ben CSAK a gyerek... Míg fel nem nő... És a szerelmemmel mi lesz? Alig marad majd rá időm, mert csak a gyereknek fogok élni :/ Olyan érzés van ezzel kapcsolatban bennem, mintha el akarnám hagyni a férjemet egy babáért... Ami tudom, hogy hülyeség, de így érzek."


2021. szept. 9. 21:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem tök normális. A gyerek először nem megerősítette a kapcsolatunkat a férjemmel,hanem távolabb kerültünk egymástól. Nyilván ez megoldódott szeretjük egymást továbbra is és jó a kapcsolatunk,de sohasem lesz semmi sem olyan,mint a gyerek előtt. Pedig ugye mi akartuk és persze nem is bántuk meg,de azóta nincs annyi minőségi együtt töltött idő és valakihez mindig jobban kötődik a gyerek,így olyankor olyan hisztit csap a 2,5 éves lányunk,hogy "ne öleld meg apát,apa az én apukám". Leginkább rám féltékeny,de tudom, hogy majd kinövi.
2021. szept. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősöm hasonlóan ágált a gyermek ellen, ugyan ezekkel az indokokkal. Évekig. 8 év házasság után aztán szeretett volna, akkor meg nem jött évekig. 3 évig. Akkor nagyon megbanta hogy ennyiszer nem akart, hogy biztos bebeszélte magának. Aztán természetes úton jött. Mindenki boldog. A jelennek kell élni és örülni. Ha még nem érett rá akkor hagyjátok a dolgot 1-2 évig.
2021. szept. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy igaza van amit mond. Még ha nagyszülőktől kaptok is kimenő, az eleje igen robot üzemmod. Ha nincs belső igénye egy babára akkor tönkre megy ő, a házasság és egy frusztrált ideges anyukát egy gyerek se szeretne.

Várjatok még, nem törvény szerű hogy így fog érezni évek múlva is.


Hany évesek vagytok?

2021. szept. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Barátnőm 31 éves a férje 32
2021. szept. 10. 08:43
 5/5 anonim ***** válasza:
61%

Ja azt hittem te vagy a pasi és akarsz gyereket a barátnőd meg nem.


Figyu, ha nekik így jó akkor ne te, egy 3. Akarj gyereket az ő kapcsolatukba. 😂

2021. szept. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!