Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért divat ez mostanában?

Miért divat ez mostanában?

Figyelt kérdés
A legtöbb nő ismerősöm úgy ment férjhez, h. véletlenül lett terhes, vagyis felcsináltatta magát. Bár nagyon sokan csak élettársi viszonyban élnek. A 20as éveimben járok, de nekem soha nem volt az életben a rögeszmém a férfifogás. 18 éves koromban egyetemre jártam, mellette sokat jártam szórakozni és a hobbimnak éltem. Van munkám és sok fiú és férfi és megbecsüléssel, ill tisztelettel néz rám. Nagyon sok barátnőm ugyanúgy továbbment tanulni és élte mki a maga életét, de senki nem vetemedett, arra, h. úgy fogjon férfit, hogy véletlenül lesz terhes. És az ilyen nők tőrnek olyanok felett pálcát, mint a többi hozzám hasonló barátnőm és én. Szerintem gáz, h. sok ilyen nő van. Az ilyen nőnek nincsen hobbija, csak az h. mindig a férfin lóg. Megveti azokat a nőket az efféle, akinek önálló gondolkodása és elképzelése van az életről. Sokan még az igényes dolgok felkutatására is sajnálják az időt, mert addig is nem a férfin lóghat - szó szerint. Az ilyen semmilyen nő szólt le pl. vmelyik nap, mert 28 éves léttemre még mindig gyermeki rajongással imádom a Depeche Mode-ot és annak a Martin Gore-át, ill hangját és egyéniségét.
2010. okt. 21. 21:23
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/92 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a kérdésed nem ebbe a kategoriába kellett volna irnod,mert nincs benne semmi ami a teherbeeséssel kapcsolatban volna.

(nem sértésnek szántam)

2010. okt. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/92 anonim ***** válasza:
100%
Valakinek így jó, másnak meg amúgy. Semmi közünk hozzá. És tényleg nem ide kellett volna írnod, az ide írók nem vevők az ilyesmire.
2010. okt. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/92 anonim ***** válasza:
100%
Szerinem kár erről most vitát nyitni. Elhiszem, hogy valaki most megbántott, de az is épp elég bántó, hogy minden nőt egy kalap alá veszel, akinek becsúszott egy gyerek...Lehet, hogy akadnak olyannők, akik így akarnak férfit fogni, de szerintem az azért ritka, igenis előfordul, hogy becsúszik egy baba, amihez mindkét fél (nemcsak a nő) figyelmetlensége hozzájárul, és nem értem mért kell egyből azt gondolni, hogy ez azért történt, hogy a férfit magához kösse...Már ne is haragudj, de ez igen korlátolt gondokodásra vall, vagy csak túl sok dél-amerikai sorozatot nézel. Ha meg ennyire "lenézed" őket, akkor nem értem mért húztad fel magad azon, hogy leszólt a Depeche Mode miatt.
2010. okt. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/92 A kérdező kommentje:

Ja tényleg nem ide kellett volna. :P Inkább az irodalmi, vagy főzési témához. Odavaló. A téma Teherbeesés, amiről én írtam 'véletlen teherbeesés'. Oda is tudnék írni, pl. Latinovits Zoltán, vagy a többi Várkonyi Zoltán-féle gárda. Bár nem hiszem, h. a fenti nők ismernék ezeket.

És amiről írtam idevaló. Vagyis azt kérdeztem mit gondoltok az ilyen "terhességről, ami véletlenül" lett .. ennyi lett volna a kérdésem.

2010. okt. 21. 21:51
 5/92 A kérdező kommentje:
21:49 Nem nézek szappanoperát ilyenre nincs időm. És igen is szánalmas az a nő, aki így fog férfit és remeg a férfiért és az ilyen igazgatna minket.
2010. okt. 21. 21:53
 6/92 A kérdező kommentje:
A korlátolt gondolkodású az, aki a férfifogáson kívül másra nem is gondol. És odáig is elmegy, h. felcsináltassa magát. Én elég nyitott vagyok és voltam mindenre. Nemcsak ez érdekel az életből az élet nemcsak ez. Hanem sokkal több.
2010. okt. 21. 21:56
 7/92 anonim ***** válasza:
100%
De te most honnan veszed, hogy a "becsúszott" gyerekek azért születnek minden esetben, mert a férfit akarja megfogni? Mert szerintem ez egyáltalán nem így van...Biztos vannak ilyen nők, mindig s voltak, és lesznek, és szerintem is szánalmas dolog, de az esetek 80%-ban nem erről van szó.
2010. okt. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/92 anonim ***** válasza:
100%

Most akkor elmesélem az én esetemet, pont idevaló, mert "véletlenül" lettem terhes, mert csak későbbre terveztük. Több év után abbahagytam a fogamzásgátló szedését, mert már nagyon "elnyomottnak" éreztem magam, és idővel amúgy is szerettünk volna, és úgy voltunk vele, hogy addigra legalább biztosan rendeződik a szervezetem. Erről a párom is tudott, együtt beszéltük meg, hogy ezentúl más eszközökkel védekezünk, ami az volt hogy vagy gumi, vagy annak hijján megszakítás. Aztán egyik alkalommal nem vette ki, gondolta egy alkalom belefér...Ezután úgy voltunk vele, ha jön, akkor jön.

Így van most egy "becsúszott" gyerekünk, de egy kicsit sem érzem azt, hogy ez azért történt, hogy a párom magamhoz láncoljam! Nem én intéztem így, meg nem is vagyok olyan hülye, hogy azt gondoljam hogy egy gyerek összekötő kapocs, na meg odáig sem alacsonyodnék le, hogy csak a gyerek miatt legyen mellettem.

Ezért írtam azt, hogy nem kell általánosítani.

Azok a nők, akik meg a férfifogásért szülnek, az ő bajuk, nem kell velük folalkozni, és ennyi.

2010. okt. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/92 anonim ***** válasza:
100%
De arra van időd, hogy azzal foglalkozz, hogy egyes nők mért esnek teherbe..
2010. okt. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/92 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem téged pusztán az bánt, hogy neked nincs senkid. Vagy a kiszemelted valakit"véletlenül" teherbe ejtett.

28 évesen inkább azon aggódnék, hogy még mindig egy elérhetetlen bálványba vagyok belegyönyörödve, mint egy 13 éves. Normális esetben minimum egy gyereket kellene már nevelned, nem rajongani.

2010. okt. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!