Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Ti eljártok szórakozni?

Anyukák! Ti eljártok szórakozni?

Figyelt kérdés
Kislányom 10 hónapos.Eddig havi 2-szer hagytam rá a növéremre.Doki,fodrász vagy kozmetikus volt a program.Ezek olyan 3 órásak.Nagyon imádom a kislányom,de most úgy érzem,hogy kezdek kiakadni.Jól esne kikapcsolódni.Bulizni.Barátnőkkel.Rossz anya lennék ha elmennék?Jártok ti is?
2010. okt. 21. 22:06
 1/9 anonim ***** válasza:
55%

Szia! Szórakozni nem járok, néha eljönnek a barátaink, és pókerezünk vagy csak beszélgetünk, amikor már a kislányom elaludt. Egyszer-kétszer volt,hogy mi mentünk el itthonról, ha valami alkalom volt,(névnap, szülinap) és olyankor anyukám vigyázott rá.

Attól még hogy eljársz néha bulizni a barátnőiddel nem leszel rossz anya, mindenkinek jár egy kis kikapcsolódás.(Kikó)

2010. okt. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%
Mi kb. 2-3 havonta megyünk moziba vagy koncertre vagy a férjem kollégáival "bulizunk".
2010. okt. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
55%

Nem járok sehova.A múlt héten tizedszerre mondtam le a gyantát a kozmetikusomnál.A hajamat most is a szomszédasszony fogja befesteni.A babám már 13 hónapos!

Istenem!De elmennék valahova!Akár két óra is jól jönne.

Ha úgy érzed, akkor menj!Végülis nyugodt szívvel bízod a babád valakire.Meg aztán nem hetente akarsz járni bulizgatni.

2010. okt. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm lányok a válaszokat!Úgy lesz,elmegyek.Egy igazi csajos buliba.
2010. okt. 21. 22:21
 5/9 anonim ***** válasza:
70%

Én járok havonta egyszer férj és gyerek nélkül bulizni clubba. Hétköznap gyakran meglátogatnak minket a barátok, hétvégente (péntek este, max szombat este) általában ők jönnek pókerezni, traccspartyra; nemsokáig, este 9ig és kész.7köznap megyünk mi is, ők is jönnek beszélgetni; nem minden nap persze, de szeretjük egymást nagyon.

Én nem járok sem kozmetikushoz, sem fodrászhoz, magam festek, magam tisztítok; nem spórolás vagy igénytelenség, de ha értek hozzá minek költsek rá. Vásárolni ruhát vagy barátokkal vagy babával megyek, jókat mulatunk a kicsivel olyankor; már most imádja a divatot:)


Attól,hogy anya lettem és a férjem apa még nem fogunk otthon ülni egész nap. A baba szerves része az életünknek természetesen, de nem fog minket meggátolni abban,hogy barátozzunk; kicsit persze át kell szervezni az életet, de nem durván.

Sajnos hamarosan már nem lesz ilyen felhőtlen az életünk, mert külföldre költözünk; bár ha a hír igaz, akkor a japánok nagyon barátkozósak, úgyhogy számítok rájuk a társaság terén:)

2010. okt. 22. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
55%

Én már ha a piacra kijutok gyerekek nélkül, már az is szórakozás.(2 éves és 6 hetes)

Nagyon néha fodrász és kettesben a férjemmel vásárolni.

Decemberben pedig gyerekek nélkül megyek Bécsbe a adventi vásárra.

2010. okt. 22. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

10 és fél hónapos a kisfiam. Bulizni nem vágyok, nyáron együtt pár kert parti volt, a férjem barátai időnként összegyűlnek nálunk, annyi nekem buliból doszt elég. Mondjuk 32 évesen szültem a kisfiam, tehát bulizhattam amennyit akartam, de sosem voltam egy bulihuligán.

Egy hónapja elkezdtem újra énekelni járni egy kórusba, ez nagyon jó, de többre nem vágyom!!!!

2010. okt. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Callista ***** válasza:
100%
Én a férjemmel szoktam időt szakítani arra hogy kikapcsolódjunk! Mozi, vacsi, wellness! 14 hónapos a fiunk...
2010. okt. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Másfél éves a lányom,és azóta 2x mentünk el szórakozni úgy,hogy azt bulizásnak lehet nevezni,de mindkétszer a párommal együtt mentem,mert egymásra alig van időnk,örültünk,hogy együtt tudtunk elmenni.

Voltunk már egyszer vacsorázni is és egyszer moziban,plusz barátoknál jó időben sütögetős-főzőcskélős összejövetelen többször is voltunk és nálunk is volt ilyen többször.


Imádok táncolni,és régen is imádtam,de már elég nekem ha félévente esetleg eljutunk ilyen helyre. Nem is nagyon van olyan hely ahova szivesen mennék,a mai diszkók már nem nekem valók,pedig nem vagyok még öreg,sőt (27).


Ennyi.

Szerintem azért mi jól ki tudunk kapcsolódni ezekkel a programokkal.


Mostmár olyanra vágyom nagyon,amikor csak kettesben csinálunk valamit...mondjuk egy vacsorázás,vagy eg ynagy séta egy este a városban jól esne.


Heti 1x pénteken tornázni járok,ennyi még a kimozdulás.

2010. okt. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!