Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kisgyerekes anyukák? Ti...

Kisgyerekes anyukák? Ti eljártok szórakozni egyedül vagy a barátnőtökkel, vagy csak a férjetek teszi ezt?

Figyelt kérdés
2010. jún. 30. 14:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem járok el de a férjem is csak nagyon ritkán ha pl. a kollegáját előléptetik vagy ilyesmi.

Együtt szoktunk eljárni szórakozni ilyenkor mamáé a gyerek- (21 hós )

Ha eljárna se okozna lelki törést de el is engedem mindig csak azt kértem az elején hogy ha munka után bemennek meginni valamit akkor csörögjön rám hogy késöbb jön ez müködik és nincs gond.

én addig jártam el amig a városban lakott a barátnőm -egykoruak voltak a gyerekek - úgy mentünk el vásárolni meg ilyesmik de már elköltöztek én megyek a gyerekkel csajos napot tartani...

2010. jún. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%

A társaságunkban van egy kisgyerekes pár, ők pl. külön-külön és együtt is eljárnak szórakozni. Szombat estére mindig keresnek valakit, aki vigyáz a gyerekre (nagyszülő, testvér, rosszabb esetben babysitter), aki úgyis kb átalussza azt az időt.

Szerintem jól teszik fiatalok még, nem kellene egy fiatal anyának a gyereke miatt hirtelen bulizósból otthonülővé válnia.

2010. jún. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
60%

Már a kérdés sem tetszik: csak a férjetek teszi?! Mire fel tenné? KÖZÖS gyerekeink vannak, közteherviseléssel.

Nem nagyon járunk sehova, de bármelyikünk mehetne, ha akarna.

2010. jún. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
mi sem járunk sehova, ha megyünk valahová kikapcsolódni, akkor visszük a fiúnkat is, mert ő is a család része...
2010. jún. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Mi járunk , együtt is külön külön is.De az buli ahova a kislányunk nem való sőt néha pont azért megyek hogy egy picit kikapcsoljak és nagyon is jól esik:)

De ez nem azt jelenti hogy ha olyan összejövetel van amin a gyerek is részt tud venni akkor ő ne lenne ott.De olyan igazi buliba még nem jár hiszen 21 hónapos:)

Néha ki kell kapcsolni, persze nem minden hétvégén de a havi/2havi egy sztem belefér.

2010. jún. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
együtt járunk szórakozni, táncolni, egyedül nincs értelme. A pici addig a mamájával van. De ha pizzázni, kirándulni megyünk, természetesen visszük őt is.
2010. jún. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mi csak hármasban voltunk eddig. 5 hós a kisfiunk.
2010. jún. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Általában:

Amióta megszületett a lányom annyi változott, hogy eleinte nem mentem, vagy nem mentem a lányom nélkül.

Vagy éppen apa maradt otthon vele, hogy kicsit kettesben legyenek, amolyan apás napot kaptak pár órára.

Akármelyikünk akar elmenni külön, mehet. Egy szabályunk van, kb. tudjuk merre és meddig leszünk, ha baj van , tudjunk merre indulni. A férjem is néha összeül a kollégáival, oda én minek mennék? Nekem is jó időnként pletyózni a csajokkal (fagyizás, mozi, boltok végigjárása, turi, stb.).

Viszont mi ezen túl párban is összejárunk a barátainkkal, szóval ismer mindenki mindenkit.


Éjszakai szórakozás:

Ebből kinőttem. 1-2 évig tomboltam, azóta se gyerekkel, se gyerek nélkül nem hiányzik, legfeljebb házibuliba megyünk,kerti partira vagy moziba, színházba, vacsorázni, kis tánccal (ha van rá mód). De ezek meg páros vagy kifejezetten családos programok, mivel a legtöbb barátunknak szintén van már gyereke.

2010. júl. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Eljárok. Átlag havi egyszer, nyáron megesik, hogy többször is.
2010. júl. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A férjem legalább heti egy-két alkalommal eljár nélkülem, és engem is arra bíztat, hogy menjek a barátnőimmel. Sok vita van emiatt köztünk, mert szerintem ez oda vezet hogy egymás mellett, és nem együtt fogunk élni, mert együtt szinte sehova nem megyünk. Amúgy szívesen vállalja a gyereket akár éjszakára is, de nekem nem esik jól egyedül elmenni szórakozni. A barátnőimmel ugyan el szoktunk menni moziba, színházba, vásárolgatni, de jobban esne ugyanez a férjemmel. De nem akarja megérteni.
2010. szept. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!