Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Jogosan vagyok kiakadva...

Jogosan vagyok kiakadva azért, mert a kisfiamat az édesapja karácsonykor meg sem kereste?

Figyelt kérdés
Első karácsonya a kisfiamnak, még nincs egy éves sem. Persze nem fog emlékezni erre úgy sem, de egy hónapja az édesapja nem érdeklődött felőle. Gondoltam hogy “legalább” karácsonykor fog. Hát nem tette.
dec. 25. 20:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem is oltári gáz, amikor valakit ennyire nem érdekel a saját gyereke, de szerintem, ha ennyire mélységesen letojja, lehet, jobb is így, mintha ünnepekkor adna valami kis reménymorzsát, aztán az év többi részében tojna rá...
dec. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
63%
Azért ha még nincs 1 éves a gyerek, és már nem vagytok együtt, akkor ez nem egy stabil kapcsolatba vállalt tervezett gyerek volt. Innentől pedig kár bármiféle elvárást támasztani az apa felé, ha őt nem érdekli a gyereke, mert nem akarta. Mi értelme lenne Karácsonykor megjátszani a törődő apát, ha egész évben le se szarja a gyereket?
dec. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy ki vagy akadva, nem változik a helyzet, csak magadat stresszeled fölöslegesen.
dec. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem még amúgy is kicsi a kisfiad, nem hinném hogy emlékezne.

Az én kisfiam 7 éves múlt, apja eljátssza a “jó apát”, de nem kereste hogy boldog karácsonyt kívánjon neki. Ez gázabb.

dec. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

2# Részletekbe nem akarok belemenni, mert nem lényeg.

A kérdést nem véletlen tettem fel.

dec. 25. 20:50
 6/11 anonim ***** válasza:
57%

2, azért ez nem feltétlenül igaz. Ismerős pár szintén nincs együtt, nincs egy éves a gyerek, aki pedig lombikkal sikerült.

Kérdező, jogos a felháborodás, de nem nagyon tudsz mit csinálni. Akinek magától nem jut eszébe a gyereke, annak hiába jegyeznéd meg, milyen görény.

dec. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, jobb ez így. Annál pocsékabb nincs, mint amikor apuci random időközönként felbukkan.
dec. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
38%

Tehát olyannak szültél, akivel már a gyerek egyéves kora előtt szétmentetek.

Mindketten felelőtlenek vagytok, márpedig ha az apa felelőtlen, akkor nem csoda, ha a gyerekével sem foglalkozik.

dec. 26. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem engedd el. Gondolj bele, ha mindig így marad, a gyereked nem fogja hiányolni őt, mert így szokja meg. Sokkal jobb, megelőzheted vele, hogy későbbiekben egy ilyen apuka a külsőségek miatt elvigye minden karácsony másnapján (meg máskor is). Én irigyellek.
dec. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Gáz, de az élet nem igazságos és nem mindenkinek jut olyan szülő, akit megérdemelne. Ez van. El kell engedni, mert ez úgy sem fog változni. Átérzem mert én apám se vesz tudomást rólam.
dec. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!