Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mekkora összegban, milyen...

Mekkora összegban, milyen értékben kap karácsonyi ajándékot gyermeketek, kamasz gyermeketek?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiskodom. Kinek mi fér bele. (laptop, telefon, játékok, stb)

dec. 15. 11:35
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
összegben - csak elgépeltem.
dec. 15. 11:36
 2/29 anonim ***** válasza:
25%
Na ez a baj a karácsonnyal :/
dec. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
90%

A 11 éves fiunk egy új biciklit kap közösen a családtól. 130.000 Ft.

A 3 éves lányunk szintén közösen egy játékkonyhát kap, 35.000 Ft.

dec. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
95%
0 és 2 évesek, a 2 éves 20 ezer forint körül kap (de mind olyan, amit amúgy is megvettünk volna a következő pár hónapban, és már jó ideje nem kapott új játékot), a kicsi csak kb 2000 forintért kap fiús rágókát meg csilingelős zoknit és csuklópántot. :) Beleférne szerencsére több is, de ennél többet feleslegesnek láttunk.
dec. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
95%
Mindkét gyermekem egyformán kap ajandekot,15 000 forint értékben...nem élünk magylabon,és szerencsére megelegednek a kicsivel is.
dec. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
91%
50 ezer ft. 9 eves egy 18+ legot kapott 3000 db-os. Sajnos ezeknek ennyi az ára. :/
dec. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
30-35 kb. 6 és 8 évesek, az elmúlt években inkább alkalomra kapnak játékot. Szükséges dolgokat év közben is persze, pl új ágyat a kisebb nemrég kapott.
dec. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
87%

Egy 2,5 éves és fél éves van, 30 ezerért kapnak ketten, de nyilván a kicsi valami apróságot.


Nekem nincs olyan összeg határ, mennyit szánnék rá, mert nyilván, ha 6 évesen 10 ezer forintos gitárt szeretne, azt kapna, de ha épp biciklit akarnánk venni karácsonyra, akkor meg 100 ezret.


Egy dolog fix, ilyen gagyi, fél év után széteső műanyag vackokat nem veszünk, akkor inkább többet rászánunk, de az a játék szolgálja ki a két gyereket.


Amúgy viszonylag kevés játékuk van.

dec. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
78%
Mi a baj a karácsonnyal, 2-es? Hogy a gyerekek ajándékot kapnak?
dec. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
6: a 3000 db-s legóért az 50e nem is sok. Hidd el. Amúgy a legók tényleg horror áron vannak. Az én lányom is egy drágábbat nézett ki, és nagyon filózom mit tegyek. 13 éves, eddig színötös, szorgalmas, rendes lány, és nem tudom, hogy megajándékozzame-e. Ezt a legót 2 éve kéri amúgy. Megint eljött egy alkalom és most elgondolkoztam rajta.
dec. 15. 12:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!