Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 14 hónapos gyerekem pár napja...

14 hónapos gyerekem pár napja csak ölben akár lenni, ordít, mint a sakal,szinte önkívuleti allapotba kerul ha egyedül van 1 percre is. Eddig nem csinalta ezt, ilyenkor sem játék, semmi nem köti le. Mit kezdhetnek vele?

Figyelt kérdés
dec. 31. 08:37
 1/6 A kérdező kommentje:
És ha egyszer rahagyom, sérül? Egyébként nincs baja, max unatkozik ilyenkor szerintem.
dec. 31. 08:45
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szeparációs szorongás. Normális életkori sajátosság
dec. 31. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ennyi idősen is?Mit tudok vele kezdeni,mert mozdulni nem lehet tőle.
dec. 31. 09:17
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az első 15 hónapom ilyen volt, gondolhatod... Még ha a babakocsiba volt lerakva, akkor is ordított. Nem lehetett vele menni sehova. Semmi nem segít ezen, csak az idő. Kitartás.
dec. 31. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én az enyémet pihenőszékbe, hordozóba, utazóágyba vagy játszószőnyegre raktam olyan helyen ahol lát...ha minden kötél szakadt akkor magamra kötöttem.
dec. 31. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Alig 1eves hova akarsz annyira mozdulni tőle? Vigyed magaddal mindenhova, ha alszik azt csinálsz amit akarsz. Most biztonságra van szüksége, add meg neki. Annál hamarabb véget ér ha nem bizonytalanitod el folyamatosan. Ez is egy szükséglet neki.
dec. 31. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!