Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan reagálnátok, ha a...

Hogyan reagálnátok, ha a férjetek elvinné a közel hat hónapos anyatejes babátokat három órára és több, mint négy óra után hozná vissza?

Figyelt kérdés

Az anyukájához mentek. A baba általában 2.5 óránként eszik, már néha kóstoltatunk vele, de étkezés még nincs kiváltva. Az indok az, hogy elaludt és mivel rajta aludt, így nem akarta felkelteni azzal, hogy üzenetet ír. 3,5 óra után azzal hívott fel, hogy épp megy át a boltba tápszert vagy bébiételt venni, hogy megetesse és utána akkor majd jönnek.


Ti mit tennétek?


jan. 2. 16:43
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/73 anonim ***** válasza:
83%

Én lehetek a világ legpocsékabb anyukája, de én örülnék 4 óra pihenésnek 😂

Senkinek nem lett semmi baja, én nem paráznék ezen.

jan. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/73 anonim ***** válasza:
25%
Eddig full anyatejes volt, és szó nélkül elvitte, aztán ment tápszert venni? Hát én kiborulnék. Az lenne az első gondolatom, hogy mi lenne, ha el akarná vinni tőlem a gyereket.
jan. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/73 anonim ***** válasza:
85%

"Az lenne az első gondolatom, hogy mi lenne, ha el akarná vinni tőlem a gyereket."

??? Milyen szr kapcsolat vagy előrehaladott paranoia kell ahhoz, hogy ez legyen az első gondolatod? 😬 Mindenkinek elmegy minden esze a szüléstől?

jan. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/73 anonim ***** válasza:
78%
Örülnék a plussz nyugalomnak.
jan. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/73 anonim ***** válasza:
34%
Nem nézem ki a férjemből, hogy ezt csinálná, úgyhogy nem őt képzeltem el ebben a szituációban, de nekem ez ijesztő lenne. A kérdező kérdezte, hogy hogy reagálnék erre. Én így. Lehet, hogy paranoiás vagyok, de nem az volt a kérdés. #2
jan. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/73 anonim ***** válasza:
95%
Mondjuk az valóban fura, hogy miért megy el rögtön tápszert venni ahelyett, hogy hazavinné a gyereket, de attól, hogy egyszer 2,5 óra helyett 4 óra után eszik, attól nem lesz baja. Mindenesetre írhatott volna egy sort (vagy az anyja), hogy ne várd feleslegesen.
jan. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/73 anonim ***** válasza:
14%
Te hol voltál ha full anyatejes? Hogy tudta nélküled elvinni? Miért nem mentél vele? Ilyen idősen senkire nem hagytam.
jan. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/73 anonim ***** válasza:
73%

Soha nem tett ilyet, így nem tudom, hogy mit tettem volna, de mar ott megbukott volna a sztori, hogy el se vitte volna megbeszélés nélkül (megbeszélve, hogy mikor jönnek, mit ad neki ha hamarabb megéhezik...stb).

Ha meg megbeszéltétek és rábólintottál a terv szerint 3 órás útra, ami eleve több mint amennyi időközönként eszik, akkor mit gondoltál?

jan. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/73 A kérdező kommentje:

#6 Állítólag nem tudott, mert arra felkelt volna a baba.


#2 Nem azért akarta, szimplán úgy volt vele, hogy kóstoltattunk, akkor, hogy hazafelé az utat ne sírja végig a baba, akkor ad neki enni valamit (volt már, hogy végig üvöltött hiperventillációig) és nem kapott levegőt, ilyenkor már semmi nem nyugtatja meg.

jan. 2. 16:58
 10/73 A kérdező kommentje:
#8 Általában 2.5 óránként eszik, de kibír 3-t.
jan. 2. 16:59
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!