Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetk illetlenség, ha...

Szerintetk illetlenség, ha egy nem túl közeli ismerős gyerekét nem nézem meg a babakocsiban, csak köszönök és megyek tovabb?

Figyelt kérdés
Egyetemen csoporttársam volt a csaj, kedveltem, de ennyi. Face mintha kidobta volna, hogy gyereke született. Ma jöttek szembe az utcán a férjével, köszöntem neki, de ennyi.
jan. 3. 20:34
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Hát én őt nem közeli ismerősnek tartom. Nem barát, még csak haver sem.
jan. 3. 20:35
 2/17 anonim ***** válasza:
98%

Nem.

A szomszédom sem nézte meg a gyerekem amikor megszületett(3 éve vagyunk szomszédok de nem nagyon kedveljük egymást)

Nem sertodtem meg.

jan. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
91%
Nem. Ez egy távoli ismeretség. Ha egy barátnőd lenne, akkor fura lenne.
jan. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
80%

Nem illetlenség.

Akkor lett volna az, ha beszélgettél volna velük, de a gyerekükre ügyet sem vetsz.

jan. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
86%
Abban a korban vagyok, hogy körülöttem épp szül mindenki. Engem meg nagyon nem érdekelnek a gyerekek, úgyhogy bármennyire közeli ismerős, barátnő, rokon... akkor is csak köszönök a gyereknek, és persze tudom, hogy nem érti, hiszen csak néhány hetes, de ez egy jelzés a szülő felé, hogy ennyi volt, látom a gyereket, de részemről ne számítson gügyögésre
jan. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
87%

Nem.

Az lett volna béna, ha megállsz gügyögni, meg cuppogni a babakocsinak.

jan. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
72%
#4 válaszolóval értek egyet. Ha csak köszöntetek egymásnak akkor ok, de ha megálltatok beszélgetni is, akár csak pár mondat erejéig és úgy tettél mintha a gyerek ott sem lenne az elég illetlen.
jan. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
35%
Amúgy miért kéne illetlen? A kisgyerek valószínűleg alszik a kocsiban, anyukának sincs kedve a kicsiről non-sztop beszélni. Én inkább kérdezgettem volna totál más dolgokról, kizökkenjen kicsit.
jan. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem se baj. Lakik itt a közelünkben egy volt csoporttársam, neki már nagy gyerekei vannak, de köszönni se köszön, ha egyedül van, vagy a gyerekeivel, csak akkor, ha a férje is ott van, aki szintén csoporttársunk volt.
jan. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
85%
Nem
jan. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!