Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen omega 3 vitamin vált...

Milyen omega 3 vitamin vált be nektek? Ami segítene a tanulásban, koncentrálásban? 8 évesnek kellene.

Figyelt kérdés
jan. 7. 18:53
 1/6 anonim ***** válasza:

En azt olvastam olyat kell venni ami eredeti halbol van nem emlekszem melyik szigetrol de talán alaszka es nem csak omega 3 van benne hanem omega 6, 9, 12 az eskimo kids talan probalja kozeliteni(?), aztan az E vitamint csak tartositokent teszik bele, de a legtobb ugy reklamozza, hogy azta E vitamint is tartalmaz, mintha az vmi kincs lenne, szoval átvereses a marketing, igazabol en feladtam hogy megfelelot talaljak, inkabb a tonhalkonzerv.


De koncentraciozavarokra amugyis sz.rt se ér. Nem itt kezdodik a koncentracio emeles.

jan. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez pl

"Az Omega 100% teljes Vad Alaszkai Lazacolaj csúcstermék, amely 17 szinergikusan aktív zsírsav teljes spektrumát biztosítja (beleértve az omega 3, 5, 6, 7, 8 és 9 zsírsavakat is) természetes arányukban – ahogyan az megtalálható a természetben. Ez a 100%-ban bio lazacolaj azzal a biztosítékkal jár, hogy az ilyen típusú olajokhoz képest ez a legtisztább és legjobb minőségű.


Az olaj előállításához használt vadon élő lazac Alaszka tiszta vizeiből származik "


De gyerekeknek nem tom jo e meg ki tudja netrol mit kap meg az ember.

[link]



Asszem en a wholemegára szavaztam korábban:

"WholeMega vadlazac olaj, omega 3,5,6,7,9, 180 db"


"A Wholemega teljes értékű alternatívája az erősen desztillált halolaj tablettáknak, amelyek képesek izolálni és csökkenteni a hasznos vegyületeket. A tipikusan feldolgozott halolajokkal ellentétben a miénk frissen sajtolt felszívódásra és extra szűz, mint egy finom olívaolaj. Ez a kíméletes, élelmiszeripari eljárás megőrzi a vadon élő lazac teljes 17 omega zsírsavat, ellentétben sok más halolajjal, amelyek nagy hőhatású tisztítást és fehérítést alkalmaznak a hal melléktermékének szagának és színének megszüntetésére. "


[link]

De máshol azt írják soha ne vegyunk olyat aminek se halszaga se hal íze nincs.


Én feladtam.

jan. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

De awholemega lett nálam a befuto mikor körbejartam az összzeset aztán mégse vettem meg. Elengedtem az omega kerdeseimet.

(1-2 voltam)

jan. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja mert az most 44 ezer ft..aztan ki tudja mire jo. És hát internet..
jan. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Andi80018 ***** válasza:
100%

Szerintem simán jó a Supradynnek is a halolaja, én a fiamnak a Gal mg laktátjával adom. De 8 évesen, hacsak nem szobanövény típus, nem sokat fog segíteni. A fiammal is nagyon nehéz volt, sose oda figyelt tanulásnál, mindig mást beszélt, játszott.

Miben nyilvánul meg ez a figyelmetlenség? Otthon is, és suliban is?

jan. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A morepa termékei a legjobbak, az én fiam adhd-s, ezt szedi.
jan. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!