Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kinek mi vált be? Szoptatás...

Kinek mi vált be? Szoptatás alatti hajhullásra és hízásra pontosabban fogyás ellen.

Figyelt kérdés

Szeretnék pár kg-ot hízni,már kevesebb vagyok mint mikor várandós lettem...lassan a saját nadrágjaim is leesnek rólam..


Hajhullásra is jó lenne szedni valami vitamint,már kezdett javulni a helyzet de most úgy látom hogy újra több hullik.


Femibion 3 -at szedem de nyilván ez nem elég.

Magnéziumra is szükségem van,Magnerot van itthon néha 1-1 szemet beveszek de nem érzem hogy segítene. Sajnos elég sokat vagyunk egyedül itthon így vannak nehéz pillanatok, fáradt is vagyok a sok éjszakai ébredéstől és így a türelmem is fogyóban.

Dokihoz akarok menni hogy miket ajánlana de legfeljebb jövőhéten jutok el.



nov. 15. 21:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Én ezért adtam fel a szoptatást 2 év után. Semmi sem segített,a napi tábla csoki, a sok kalács,kenyér, karamalz,limonádé, nagy adag főtt étel...

Semmi. Csak fogytam és fogytam. 2 év alatt 13 kg-ot. Már folyamatosan sápadt voltam és erőtlen.

Sajnálom, hogy érdemben nem tudok segíteni.

De nem vagy egyedül a problémával.

nov. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én se tudok rá megoldást sajnos, most a második babánat szoptatom és mindkét gyerekkel fél éves korára már vékonyabb voltam, mint előtte. Pedig amúgy is vékony vagyok.


Szerintem, aki ilyen típus, annak semmi nem segít.

nov. 16. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én 22 kg fogytam 8 honap alatt.Én örülök,mert még mindig van miből sajnos .Viszont a hajhullás része engem is érdekelne,borszató,minden tiszta haj.😩🥺
nov. 16. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

1 éve szoptattam mikor 19 kg lement rólam. Kórosan sovány lettem xxs ruhák voltak rám jók (terhesség előtt s-et hordtam az volt a megfelelő).

Aztán elkezdtem edzeni hogy legyen egy kis alakom, jelenleg is szoptatok jelengleg is vékony vagyok de úgy kiformásodtam hogy az xs gatya a megfelelő.

nov. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Orvosi tanács alapján mondom, hogy nem érdemes költeni hajvitaminokra, ugyanis a hormonok játéka ez a hajhullás szülés után. Természetes és sajnos hosszabb ideig is eltarthat, nem kell tőle megijedni.

DE! Írod, hogy nagyon sokat fogysz, elképzelhető hogy a te esetedben fennáll valami vitaminhiány is valóban, vérvétellel nézesd meg szerintem.

nov. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Pajzsmirigy szokta okozni. Magas kalória-tartalmú élelmiszereket egyél, sőt akár felnőtt tápszer is van (én anno valami csokisat kaptam :D). De mindenképp kivizsgálás. Ja és magnéziumból napi 3-at lehet szedni, lehetőleg B-vitamin komplexxel együtt érdemes - az jó a hajnak is meg az idegeknek is.
nov. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!