Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Cigizés tápszeres baba “mellett”?

Cigizés tápszeres baba “mellett”?

Figyelt kérdés

Helló! Terhesség előtt iqos-oztam. Most már két hónapos a drágám, aki tápszeres mert nem indult be a tejem. Azon gondolkoztam, mikor lehet újra cigizni ? Mikor “illik”? Félek hogy megszólnának érte mert még pici. Tudom hogy nem lenne káros mivel nem szopizik, és nem is ő előtte szívnám. Szerintetek??

Ne ítéljetek el légyszi, csak egy gondolat volt és kíváncsi vagyok idegenek véleményére!



jan. 14. 22:51
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
85%

Baba mellett semmilyen körülmények között!

A környékén sem.

jan. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
95%
Leginkább semmikor sem kellene. Nem csak amiatt, mert szoptatod-e vagy sem, így is letapadnak a káros anyagok a hajadra, bőrödre, szádra, kezedre… utána meg majd így ölelgeted meg puszilgatod a gyereked. Persze, nem olyan rossz, mintha a képébe fújnád, de még így is nagyon rossz. Ha meg kibírtad már 9 hónapig nélküle, akkor minek visszaszokni?
jan. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
70%
Növeli a bölcsőhalál kockázatát, én max utána kezdeném, az talán egy éves korig van? Vagy másfél?
jan. 15. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
86%
Ha eddig kibírtad minek kezdenéd újra? Csomót spórolhatnál rajta
jan. 15. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
75%

"Tudom hogy nem lenne káros mivel nem szopizik, és nem is ő előtte szívnám."


A kezeden, arcodon rajta marad, a ruhádba, hajadba szívja magát a füst. De, káros neki, ezt hívják passzív dohányzásnak.

A férjem is szívja (lakáson kívül), rohadtul utálom érte, hogy nem fogja fel, hogy mit okoz ezzel. Azt hiszi, rágózik meg arcot/kezet mos, aztán jól van, de én, minthogy sosem dohányoztam, érzem azt a savanyú bagószagot.

jan. 15. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
91%
Tényleg,ilyen sokáig kitartottál ügyesen,miért akarnád újrakezdeni ezt a hülyeséget? Végre túl vagy rajta.
jan. 15. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
55%

Az iqosnak nincs füstje, nem marad meg a szaga semmiben, nem a kezében fogja a dohánytöltetet.


Miért akarja? Mert függő, nem újrakezdeni akarja hanem folytatni. Nehogy azt higgye bárki is, hogy 9 hónap után minden embernek elmúlik a sóvárgás.

jan. 15. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
66%
7# Én pl. akkor tennék érte,hogy elmúljon. Egyébként pedig büdösebb,két kollégám is szívja,messziről érződik,gyomorforgató.
jan. 15. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
88%
Nem éri meg visszaszokni, most azt hiszed könnyű, mert el van amíg kifutsz elszívni egyet. De azt zgye tudod, hogy ha már járni/mászni fog akkor felügyelet nélkül kell hagynod amíg elszívod vagy amíg egyedül vagy vele addig nem gyújtasz rá, ami miatt tiszta ideg leszel és ez is károsan hat kapcsolatotokra.
jan. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
88%
utolsó vagyok: terhesség előtt napi másfél volt az átlag, most másfél éves néha eszembe jut, hogy elszívnék egyet, de mindig arra gondolok hogy nem éri meg. Egyrészt növelem az esélyét, hogy hamarabb elveszít, másrészt passzív dohányzás is káros rá nézve, harmadrészt a példa amit ezzel mutatok se a legpozitívabb
jan. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!