Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Dolgozó Anyukák! Mit szólnátok...

Dolgozó Anyukák! Mit szólnátok ha a férjetek így dolgozna?

Figyelt kérdés

Én 8-15:30-ig dolgozok. Férjem állandó délutáni műszakos 14-22 óráig. Kértem, hogy változtasson műszakot vagy munkát, de nem hajlandó, jó neki így, mert hogy így plusz bérpótlék jár. Rám hárul a gyerekek nevelésének egész része, már elegem van, hogy egyedül csinálok mindent.

Mit tennétek? Van még valaki ilyen helyzetben?


jan. 15. 19:38
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
42%

ėn meg reggel 7-20 óráig dolgoztam postán fėrjem hozta vitte lånyom ,ő meg reggel 7:30-15:30 dolgozott de kötetlenebbül ,hétvégėn mostam ,bevásåroltunk együtt vagy egyedül.

volt hogy mindketten időben kötetlen munkahelyen dolgoztunk

dolgoztam olyan helyen ahol reggel7-14 óráig dolgoztam csak .

nem morogtunk ezért egymásra .

jan. 16. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
27%
Tudtad, hogy így dolgozik, így vallaltal vele gyereket.
jan. 16. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
A ferjem 8-16, vagy 9-17 dolgozik, de ingazik, szoval osszesen napi kb. 11 ora megy el a munkara. Meg igy is keveset van itthon. Elotte folyamatos munkarendben dolgozott, ugy egyeztunk meg, hogy mire megszuletik a gyerek, addigra valt normalisra.
jan. 16. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi az a pótlék, amennyiért érdemes 100% lemondani a családi életről? És hány napot dolgozik így? Ezek azért szerintem fontos kérdések.

Ha heti 5 nap és délelőtt sem csinálna semmit, az nagyon zavarna. Ha legalább az otthoni dolgokban csapatjátékos és ő mondjuk kitakarít, megfőz délelőtt, amíg nincs otthon senki, akkor lehet elnézném, hogy a gyerekek meg az enyémek esténként, de ígysem tudnám ezt a végletekig csinálni, hiszen alig találkoznánk a házastársammal. Megbeszélnénk, hogy az a plusz pár ezer forint nem ér annyit, hogy rámenjen a családunk és ő valószínűleg megértené.

jan. 16. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Egymással beszéljétek meg. Illetve az is kérdés csinál e valamot napközben vagy semmit és azérz vagy ki. Mert baromira nem mindegy. Nálunk 3 hónapos a pici. A férjemmel megbeszéltük marad abban a munkarendben, hogy hetvége fix szabad napközben pedig osztott munkarend. Így napközben mindig van itthon 3-4 órát amikor vagy a picivel segít vagy bevásárol stb. Ès ha eljön az ovi megnézzük engem hogy vesznek vissza dolgozni és akkor újra tárgyaljuk a helyzetet.
jan. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Engem nem zavarna HA mindent megcsinál délelőtt, amire kérem :)


Az úgy teljesen korrekt, de hogyha csak vakarná és még rám hárulna minden, na, abból hamar balhé volna.

jan. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!