Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A szétnyílt hasizom elleni...

A szétnyílt hasizom elleni torna tényleg működik? Ki mire tornazik? Előfizetes, YouTube?

Figyelt kérdés
jan. 19. 22:51
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Gyerünk, Anyukámra tornázom, még csak második hete.
jan. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Drága?Milyen gyakorlatok vannak benne?YouTuben nincs fenn hasonló videó? Hányszor hany percet kell csinálni egy héten?
jan. 19. 23:07
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
RTM-et csináltam 1 évig császár után, igen, nekem csodát tett. Viszont érdemes legalább eleinte elmenni szakemberhez, vagy csoporzos tornára, ott látja, tapintja majd az oktató,hogy jól csinálod e. Ha már tudod helyesen kivitelezni a gyakorlatokat mehet otton is.
jan. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%

Én eljártam csoportos tornára, barátnőm edzőterembe járt olyan edzőhöz, aki értett az ilyesmihez.

Otthon egyedül szerintem nagyon nehéz jól csinálni, és ha rosszul csinálod, akkor többet árt, mint használ, de minimum jól megfájdul valamid (leginkább a derekad, hátad, ami nekem a gyerkőc emelgetésétől amúgy sem volt jó állapotban...).

jan. 20. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
10%
Nekem az orvosom azt mondta, hogy ne kövessem ezt a divatot. Még hasra se tornázzak. 9 hónap után ugyanúgy néztem ki mint terhesség elött. Igaza volt. De abban is, hogy nem vagyunk egyformák.
jan. 20. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%

5!

Milyen divatot???

Hogy teszel egy egészségtelen állapot ellen?

Nem a szülés utáni fogyitornáról volt szó, hanem a szétnyílt hasizomról, amivel kezdeni kell valamit, ha magától nem húzódik össze szülés után, mert több káros hatása van, többek között a rossz tartás miatt megterheli a gerincet és hátfájást okozhat.

És az a jobbik eset, ha tornával orvosolható a probléma, és nem kell műteni.

Egyébként hasra tornázni olyankor tényleg tilos...

jan. 20. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
31%

A széltnyilt hasizom elleni torna nekem az azt jelenti ahogy le van irva. Föleg gyerekválalás rubrikában.


Helyesen fogalmazott volna a kérdezö, akkor igy szólna a kérdés: a szétnyilva maradt hasizom ellen...

jan. 20. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
28%
De nem értem még mindig. Minden terhességnél szétnyilik a hasizom. Van akinek az utolso 5-6 cm eltart 5 évig is mig visszahúzódik a helyére.
jan. 20. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Látom lepontoztad a 7es válaszom, pedig nem én értettem félre a kérdést. Szövegértéssel küzdesz?
jan. 20. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Orvosod mit mondott?
jan. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!