Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Történhet szörnyüség a babával...

Történhet szörnyüség a babával még a 20. hét körül is, hogy nincs szívhang? Vagy bármi ilyesmi rosszra gondolok. Mi volt az oka ha valakinél már volt ilyen?

Figyelt kérdés
2009. febr. 3. 12:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos történhet ilyen, pl. fejlődési rendellenesség miatt. DE! ilyenekre ne gondolj, arra gondolj inkább, hogy a te babád egészséges, és hamarosan megszületik.
2009. febr. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Tudom, hogy mindenki aggódik ilyesmin, de ezt az "egészséges" aggódáson kívül nem lenne szabad foglalkozni ilyen dolgokkal. Természetesen történhet a huszadik héten és utána is bármi a babával, sőt a szüléskor is lehetnek szövődmények. Szándékosan nem írok okokat, mert ezek általában előre nem látható, tőlünk teljesen független dolgok, tenni igazán ellenük nem is lehet. Igaz, hogy a szülés egy nagy kockázat vállalás, de úgy kell rátekinteni, hogy a többség gyereke egészségesen minden probléma nélkül születik.
2009. febr. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem szabad ilyesmire gondolni, bár mi mindannyian gondolunk rá. Képzeld csak, innentől állandó aggódás lesz az életünk....hisz ha megszületik, még többet fogsz érte aggódni!


Bármikor történhet baj...de azt mondják, h a Jó Isten csak akkora fájdalmat küld egy-egy emberre amekkorát el tud viselni...és ha valami megtörténik, azellen úgysem tehetünk...csak fáj...nagyon fáj...

2009. febr. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nem szabad ezen gondolkodni. Nekem 6 hónapos a kisbabám és emlékszem h a terhesség alatt én is állandóan aggódtam és felesleges volt. az emberek 99százaléka egészséges babát szül. Élvezd a terhességet, olyan csodálatos. Én már most várom a következő terhességemet. bár várok még egykét évet de olyan jó lesz. Élvezd ki ezt az időszakot!!!!!figyeld a mozgásokat,egyél finomakat és ne gondolkozzzzzzz!
2009. febr. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát igen,így van,hogy állandóan csak jár az agyunk ilyen hülyeségeken,de holnap megyek ultrahangra,ugyhogy megint egy kis idöre megnyugszok utána,ha minden rendben lesz.Csak azért érdekelt volna,hogy ennyi idösen mi az,ami miatt esetleg történhet baj is.
2009. febr. 3. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!