Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van valami házi praktika erre...

Van valami házi praktika erre a köhögésre?

Figyelt kérdés

2 hete kezdődött száraz köhögéssel, azóta hurutos, sokszor már majdnem hányok, úgy köhögök. Már az hátam kozepe is fáj, ha csak hozzaerek, rafekszek.

Éjszaka, ha felébredek, utána 1-2 órát biztos ébren vagyok a kohogestol.

Kislányom is benne volt, neki orrcsepp kellett, illetve orrszivas, viszonylag hamar kijött belőle, nem is kohogott ilyen csúnyan, mint én.

Nekem acc-t vagy fluimicil mondott az orvosom , ittam is, de azóta elkezdtem én is fujni-szivni az orrom, illetve orrcseppet használni. Kedden megyek vissza az orvoshoz.

Nem tudok egy fél oldalt olvasni a kislanyomnak, nevetni, aludni köhögés nélkül és már nagyon elegem van. 31 hetes terhes vagyok.

Más bajom nincs, lázam sem volt, de már nagyon elegem van.



jan. 26. 13:01
 1/3 anonim ***** válasza:

fokhagymás méz, még annál is több méz, gyömbértea, mézestej, hagymatea? esetleg..

wick vaporub

jan. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Cetirizin. Segít, hogy a váladék ne csorogjon le a garaton, mellette vagy ACC továbbra is, vagy a lándzsás utifű jó éjszakát változata.
jan. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekünk a hagymatea is segít. Vagy csak annyira utáljuk, hogy inkább gyorsan meggyógyulunk.
jan. 27. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!