Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Elhúzódó köhögés, hasonló...

Elhúzódó köhögés, hasonló tünetek, mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

3 hete kezdődött a köhögés , mostmar hurutos, de sokszor majdnem hányásig köhögök. Tegnap reggel a kávé is visszajött köhögés közben.

Az orvos acc-t mondott, azt ittam, illetve szívtam az orrom.

Már napokkal ezelőtt is fájt a hátam kozepe 2 oldalt, már érintésre is, főleg estére, de kibirhato volt.

Viszont ma, mikor kohogtem , mégcsak nem is olyan erősen éppen, éreztem egy roppanast a bordaim alja felé és annyira fájt, hogy le kellett uljek a földre ahol éppen álltam.

Azóta is nagyon fáj, túlzás nélkül sírni tudnék, ha köhögök, az maga a pokol. Felállni és járni sem tudok rendesen.

Voltunk még délelőtt az ügyeleten , azt mondta nagyon meg lett erőltetve a bordakozi izom,azért fáj ennyire, érdes a légzésem, az is lehet, hogy horghurut. Akkor menjek be a sürgősségire, ha fulladásos kohogesem van.

Az orvosom kedden van legközelebb, egyébként is mentem volna hozzá 8-ra.

Addig is mit tudnék tenni? 32 hetes terhes vagyok van egy 2,5 éves orokmozgom.



jan. 28. 16:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Tartós köhögéstől, főleg az ilyentől, bepukkannak a hátizmok tényleg. 😞 a köhögést kéne csillapítani, akkor elmúlna a hátfájdalom is. Nem írtak rá semmit? A házi praktikákat-méz, vöröshagyma- próbáltad már?
jan. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!