Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Hetekig elhúzódó hasmenés....

Hetekig elhúzódó hasmenés. Hasonló probléma állt fenn nálatok? Mi volt az oka?

Figyelt kérdés
3 hete megy a fiam hasa, időnként hány is. Voltunk már kórházban is, még sem javul. Most várjuk a széklet vizsgálat eredményét. Járt valaki így közületek? Mi volt az oka?
2021. jan. 6. 10:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Nálunk csak hosszú hasmenés volt, semmi más: szalmonella fertőzés.
2021. jan. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem. És mennyi ideig tartott?
2021. jan. 6. 11:19
 3/6 anonim ***** válasza:

Hú, már nem emlékszem. Több hétig. 1 hét volt nagyon durva, ott napi 10 kakis pelus is ternelődött és fogyott is 1 kg-t.Akkor volt a lányom 1,5 éves és mivel más tünete nem volt, így egy ideig arra fogta a védőnő, hogy jön a foga, a gyerekorvos meg mindenáron tejallergiára és diétáztatni akarta.

Végül magán gasztróshoz vittük és ott derült ki székletminta tenyésztésből.

2021. jan. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kedves 3-as válaszolo! Mi derült ki nálatok?
2021. jan. 6. 12:39
 5/6 anonim ***** válasza:
A 3. és az 1. válaszoló is én vagyok, csak válaszoltam a közben féltett kérdésre.
2021. jan. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a segítséget
2021. jan. 6. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!