Mi lenne a helyes?

Figyelt kérdés
A munkám miatt heti 4-5 napot egyedül maradna otthon a fiam (17) éjszakára is. Az apjával elváltunk, de tartjuk a kapcsolatot, ő abban a városban lakik, ahol mi is. Anyám szerint új munkát kellene keresnem, és nem kellene magára hagynom a gyereket. De én szeretem a munkámat, mellette iskolába is járok, ezt pl. egy új helyen nem biztos hogy tolerálnák. Panelban lakunk, olyan nagy veszélyforrás nincs… Nem tudom mi tévő legyek…
febr. 6. 18:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
68%
17 évesen van,aki már külön lakik és családja van. Nem gyerek már. Nyugodtan otthon hagyhatod.
febr. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
81%
Ahogy az első írja.
febr. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%

17 éves, ha nem sérült személyről van szó, nem értem a kérdést.

Mért ne lehetne egyedül, de ha fél hívja át a csaját, majd csak ellesznek.

febr. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ezzel semmi probléma. Osztálytársam anyja külföldön dolgozott, a srác elvolt, a városban laktak a rokonok, ha kellett valami.
febr. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Most nagyon jól esik, hogy külső szemmel nézve ti is így látjátok. Az az igazság, hogy anyám egy mártír, erőszakos, azt sugallja, hogy rossz anya vagyok. Már rendesen szorongok emiatt. Miért nem tudja elfogadni a döntésemet, és inkább segíteni?
febr. 6. 18:55
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Arra a 4-5 napra miért nem megy az apjához?


17 évesen már nyilván el van egyedül is, de kortól függetlenül nem szívesen vagy magányosan napokig úgy hogy nincs kihez szólnod.

febr. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Az apja körülményei most nem olyanok, hogy oda tudna a gyerek is cuccolni, no meg minden héten vinni a számítógépet?! 🙂
febr. 6. 19:18
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Megkérdezted a fiadat már arról, hogy ő hogy éli ezt meg? Lehet őt nem is zavarja, mert elfoglalja magát.

Én szerettem, amikor 17 évesen egyedül voltam napokig, de ez nyilván egyénfüggő.

febr. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
17 évesen nem hiszem hogy problémája lenne ezzel, elég idős ahhoz hogy egyedül tudjon lenni otthon.
febr. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

17 éves. Gondolom idén lesz 18.

Utana már jogilag bármit csinálhat. 17 évesen ha én egyedül voltam imádtam. Ha nem fel, nincs betegsége miért ne maradhatna egyedül? Nem 7 éves.

febr. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!