Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Valaki leírná a szélcső...

Valaki leírná a szélcső hatékony, helyes használatát?

Figyelt kérdés
Eddig 2x próbáltam, orvosi javaslatra. Úgy érzem hogy nem tudom elég mélyre dugni, csak max fél cm megy be, erőltetni nem akarom mert így is kellemetlen lehet neki. Hogy csináljam? Forgatni kell? A puki kaki a csövön kell távozzon vagy csak húzzam ki és jönni fog magától?

nov. 1. 15:06
 1/7 anonim ***** válasza:
26%

Nekünk nem működött. 2x-3x próbáltuk és nem segített semmit.

Nehéz is volt, fel nem foghatom hogy csinálja valaki a leírás szerint fél kézzel, nekünk 4-gyel is szenvedés volt, a gyerek vergődött mint egy partra vetett hal. Sírtam én is a végére nem csak a gyerek...

nov. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
Huhh, én rengeteget használtam, igaz 19 évvel ezelőtt. Kend be popsikrémmel. Kicsit forgasd. Van amikor a csövön keresztül jön ki aminek ki kell jönnie, van amikor kihúzod és utána. Sok sikert.
nov. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
22%

Állandóan megy itt a terheshiszti, hogy micsoda barbár dolog a kismammának beöntést adni, de a gyerekbe dugdossa mindenki a szélcsövet :(

Felesleges.

nov. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
49%

Sehogy. Ha ràszokik, ès nem tanul meg ,,magàtòl" kakilni, akkor hosszù tàvù problèmàt okozhat.

Nem minden kijàrat bejàrat is egyben.

nov. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
65%

Sosem használtam.

Sőt,lázat sem mertem popsiban.

Biztos nem dugdosnék semmit a gyerekem popsijaba

De ha tanácsot akarsz akkor kérj olyantól a környezetedben aki használja ,vagy a gyerekorvostol.Vagy kérd meg a védőnőt mutassa meg hogy kell

nov. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
82%
Büntetném ezeket a baromságokat. Hagyjuk már békén a gyerek alfelét, ma már ezerféle megoldás van mindenre.
nov. 2. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
52%

Komolyan, 2023-ban ideje lenne már befejezni a babák fenekébe nyúlkálást.

"szenvedés volt, a gyerek vergődött mint egy partra vetett hal. Sírtam én is a végére nem csak a gyerek..."

Csak gratulálni tudok, elsőrangú ellátás.

nov. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!