Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Olvasgatom ezt a megrazott...

Olvasgatom ezt a megrazott baba szindrómat, hogy akár 2 eves korig kialakulhat akár esesektol is😳 Nekem esett-bukott elég sokat a már 15 hónapos gyerekem, sőt még ma is sikerül neki néha ülésből hanyatt vágni magát,hogy a feje a padlón utődik?

Figyelt kérdés
Lehet ezektől baj? Jó, tudom, hekyzet, és gyerekfüggő. Szoktam még q nagy fittball labdát rugózni vele, akkor az sem jó, mert razkódasnak számít?
febr. 7. 21:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem lesz megrázott baba szindromaja attól a gyereknek ha hébe hóba elesik és beveri a fejét..


A fittball rugozasatol sem lesz baja.

febr. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Van jó pár animáció a neten, ahol illusztrálják, milyen jellegű és mértékű rázás kell ehhez. Nézd meg, és nyugodj meg.
febr. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%

ne olvasgas ilyeneket akkor nem fogsz ennyire félni.

a fiam bölcsis volt egyszer csunyán eleset ,még sem lett semmi ilyen gond belöle most 20 éves .

febr. 8. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Én is pont azon gondolkodtam, hogy ez a sok hír, tik-tokon stb. annyira belevágja az emberbe az ideget,az aggódást, mert egyébként eszünkbe sem jutnának ilyen dolgok.
febr. 8. 06:54
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

nekem nincs tic tock fiokom nem nézek tic tock videokat ,

megrázott baba szindroma ujszülötek,stb tényleg valos dolog . de egy 2 éves jår esik kell .

febr. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Köze nincs hozzá. Olvasgass a megrázott gyerek szindrómáról szakoldalakon, ne a face-en, meg ki tudja, milyen hülyeségeket terjesztő oldalon.
febr. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Törölték a válaszomat, mert tény, durván szemléltettem. Bocs.


Akkor képzeld el úgy, mint amikor valamit teljes erődből megrázol. Ha ezt csinálnád a gyerekeddel, akkor lenne shaking-baby syndrome.


Attól, mert megüti a fejét, esik-kel, NEM.

febr. 9. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem láttam azt a hozzaszólast.
febr. 11. 08:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!