Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 6 éves kisfiú megnézheti a...

6 éves kisfiú megnézheti a Terror házát?

Figyelt kérdés
Főleg az olajban álló tankot nézné meg, az érdekli főleg. Értelmes jó kisfiú.
febr. 8. 07:56
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
93%
Én garantáltan nem vinném ilyen helyekre, fölösleges ilyesmiket mutogatni neki, föleg ilyen kicsinek!
febr. 8. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
95%
Megnézheti, de nem ajánlott.
febr. 8. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
95%
Ingyen is bemehet, ha még nem töltötte be, de én nem tenném ki ilyennek a gyermekemet.
febr. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
25%
Ha neked megéri, hogy a gyerek hónaplig üvöltve ébréd éjjel 5-10-szer, élete végéig tartó traumát kap, akkor vidd, de normál ember nem tenné meg ilyen kicsivel
febr. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
93%
Felnőttnek is sokkoló képi és hanghatások. Akkor is rossz élmény lehet számára, ha nem érti mi az halál, háború, árulás, kivégzés és hasonlók.
febr. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Főleg tank érdekli.
febr. 8. 10:44
 7/20 anonim ***** válasza:
84%
Hiába a "föleg a tank érdekli", ha közben egy csomó traumát kap! Az nem úgy van, hogy odamegy a tankhoz és semmi mást nem lát/hall, épeszü embernek eszébe nem jutna odavinni egy gyereket, föleg nem egy óvodást.
febr. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
95%

Ha csak a tank a lényeg, akkor inkább menjetek Budaörsre.

[link]

febr. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm utolsó!


Oda megyünk akkor, az biztos tetszeni fog neki.

febr. 8. 11:01
 10/20 anonim ***** válasza:
49%

Fölösleges emiatt odavinni, kifizetni a jegyet, mert a kiállítás 90%-át nem értené még. Nem hiszem amúgy, hogy bármi traumát okozna (igen, többször voltam ott szakmai dolgok miatt), de unná (szerintem).

Én is a budaörsi reptér melletti harckocsiparkot ajánlom. Annyi, hogy ott T-54 helyett T-55-t láthat, de itt akár bele is mehet, nem csak messziről nézegetheti.

febr. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!