Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 6 éves kisfiú megnézheti a...

6 éves kisfiú megnézheti a Terror házát?

Figyelt kérdés
Főleg az olajban álló tankot nézné meg, az érdekli főleg. Értelmes jó kisfiú.
febr. 8. 07:56
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Vidd el Szolokon a Repülőmúzeumba, igaz, azok repülők, meg helikopterek, nem tankok, de az udvaron áll néhány földi jármű is.
febr. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Menjetek Levélre! Nagy élmény kis gyereknek!
febr. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
0%
En voltam, megneztem. Nincs ott semmi olyan amit ne nezhetne meg egy 6 eves. Foleg a tankot. En siman elvinnem.
febr. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
82%

6 évest ne vigyél a Terror Házába. Minek szembesüljön azzal, hogyan kínozták meg az embereket az Andrássy/Sztálin út 60-ban?


Viszont tankok, harckocsik, helikopterek vannak kiállítva a Zánkai Gyermektábor bejárata előtt is (belépődíjas). Látom, mások is adtak már ötleteket, szerintem inkább ezeket nézzétek meg.

febr. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

12-es vagyok

Nem tudom mi az a Levél,de KECEL-t akartam írni!

Bocs.😄

febr. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
15-ös, jó, hogy korrigáltad, ui. van Levél község Gy-M-S megyében, közel a szlovák-osztrák határhoz.
febr. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Vidd ki inkább valami laktanya nyilt napra, nem gyereknek való hely az Andrássy 60 épülete

De itt van itt találtam ezt az oldalt nézd át

[link]

febr. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
0%

Rettentő demagóg leszek, tudom!

Lehet, a gyerkőc még csak egy csuda mókás, nagy gépet lát egy harckocsiban. De az emberek megölésére készül. Benne és vele olyan emberek ölik meg felebarátukat, akire nem is haragszanak.

febr. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
0%
Ha a tankok érdeklik, vidd el Kelet-Ukrajnába.
febr. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
tipikus esete az értelmes, jó kisfiú debil, hülye szülővel felállásnak... tehát a hatévesed szeretne tankot nézni, és neked nincs jobb ötleted, mint bevinni egy olyan kiállításra, ahol van egy darab tank, meg amúgy alaposan, részletekbe menően elmagyarázzák, hogy kínozták és ölték egymást az emberek... mert a hatéves úgyis hülye, még nincs is agya, semmit nem fog felfogni semmiből, ugye? szerintem inkább add át a szabadidős programok tervezését a másik szülőnek, hátha annak van még valami kis esze.
febr. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!