Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy régen a...

Miért van az, hogy régen a gügyögés elfogadott volt az oldalon, ma már szétszedik az illetőt?

Figyelt kérdés
Nem pont gügyögésre gondolok de eszembe jut a 2012-es babásodás kérdés ahol eléggé gyermeteg a megfogalmazás (gyertek, babásodjunk együtt és sok más). Sehol nem szekálták miatta, sok oldalon keresztül normális válaszok jöttek a kérdésre reagálva. Ellenben manapság látni, hogy ha valaki ilyen szavakat mer használni azt azonnal szétszedik több kommentben, hogy jézus gyere le, babásodás micsoda, trollkérdés ugye? Szóval látni mennyire más közösség került ide. Mi lehet ennek az oka? Miért zavar másokat ha a kérdező gügyörészik a kérdésében, amire eleve nem is válaszol csak kötekedik vele...2012 körül miért nem volt ez gond? Ott is max úgy láttam, hogy utóbbi 2-3 évben mikor már nem pörgött annyira a kérdés érkeztek a kiakadt kommentek. Mintha akkor találták meg. Másnak is feltűnt ez?

febr. 8. 12:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%
Ez az oldal nem kisbabáknak van, tehát úgy gondolom, nincs helye a gügyögésnek. Ez természetesen nem csak a kismamákra vonatkozik, hanem mindenkire. Például azokra, akik a "popsijukat" akarják edzeni.
febr. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
1-értem én ezt, csak azt nem értem, hogy régen miért nem volt ez akkora probléma? Akkor miért nem jegyezték meg mint manapság?
febr. 8. 13:02
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Erről az a kérdés jutott eszembe, ahol az anyuka nyuszikának hívta a kislánya nemi szervét 😅 Mondjuk őt pont szétszedték már akkor is. Egyébként nem tudom mi az oka, de engem zavar a nagyon bunkó válasz is, és az is, ha valaki többeszámba beszél vagy szerelmemnek hívja a kicsit stb. De engem ez mindig is idegesített.
febr. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
3-azt én is láttam, jó az tényleg durva volt :D...de én olyasmire gondoltam mint amit írtam is ami nem olyan gáz. fenci meg nyuszi.
febr. 8. 13:10
 5/13 A kérdező kommentje:
Valai amúgy belinkelné azt a nyuszis kérdést, mert nem találom de kívancsi vagyok rá :D...
febr. 8. 13:15
 6/13 anonim ***** válasza:
febr. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
68%
Én sok kérdést olvastam vissza 2010-2012 között, mert azt dobta fel a kereső, és ezerszer normálisabb válaszok voltak mindenre. Lehet akkor még népszerűbb volt az oldal, fogalmam sincs, de a válaszok többsége normálisan megfogalmazott, udvarias és segítő szándékú, bugyuta kérdés esetén is. Most azért vannak olyan válaszolók, hogy csak pislogok (nem a trollok).
febr. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
80%

Tizensokév alatt sokat fejlődött az internetes kultúra (jó és rossz értelemben is).

Az a fajta picsogás, gügyögés, amit elnéztek anno az emberek, ma már sokkal kevésbé tolerált.

febr. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
87%
Engem már 15 éve is irritált, ha valaki felnőtt létére elkezdett gügyögni mint egy 3 éves, csak azért mert szült eggyet. Az ilyen számomra szellemileg visszamaradottnak minősül. Miért kell egy szüléstől visszafejlődni óvodás szintre? Egyáltalán nem olyan cuki-muki, mint azt az illető(k) hiszi(k). Inkább mérhetetlenül ostoba és nevetséges.
febr. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
40%
Nekem jobban tetszik az akkori társaság. A mostani emberek olyan rosszindulatúak. Nem mindegy, hogy ki mit minek hív? Oké, ez a nyuszika megér egy nevetést, de az, hogy valaki kiborul, hogy pelusnak hívják a pelenkát, az kicsit erős. Nehogy felnőtt ember létére ne tudja ezt valaki elviselni beszólás nélkül. Engem is idegesít a hurcizás szó, de tudok válaszolni komment nélkül. Élőben is kijavítod az embereket, ha nem pont úgy beszélnek, ahogy neked legjobban tetszik?
febr. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!