Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy régen a...

Miért van az, hogy régen a gügyögés elfogadott volt az oldalon, ma már szétszedik az illetőt?

Figyelt kérdés
Nem pont gügyögésre gondolok de eszembe jut a 2012-es babásodás kérdés ahol eléggé gyermeteg a megfogalmazás (gyertek, babásodjunk együtt és sok más). Sehol nem szekálták miatta, sok oldalon keresztül normális válaszok jöttek a kérdésre reagálva. Ellenben manapság látni, hogy ha valaki ilyen szavakat mer használni azt azonnal szétszedik több kommentben, hogy jézus gyere le, babásodás micsoda, trollkérdés ugye? Szóval látni mennyire más közösség került ide. Mi lehet ennek az oka? Miért zavar másokat ha a kérdező gügyörészik a kérdésében, amire eleve nem is válaszol csak kötekedik vele...2012 körül miért nem volt ez gond? Ott is max úgy láttam, hogy utóbbi 2-3 évben mikor már nem pörgött annyira a kérdés érkeztek a kiakadt kommentek. Mintha akkor találták meg. Másnak is feltűnt ez?

febr. 8. 12:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Van aki máson vezeti le a feszkót, vagy szimplán rosszindulató. Én pár hónapja regisztráltam a baba születése után. Volt hogy keresgettem válaszokat valamire és azt vettem észre nagyon sok a beszólogató meg a csak azért is lepontozlak hiába hasznos amit ír a másik.

Ha valaki úgy ír én max nevetek egyet, de nem szólom le. Nem vagyunk egyformák. Én probàlom ignorálni azt aki bunkó.

febr. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
a gond hogy tul sok trollkérdés meg vitaindito kérdés vagy aki egy egyszerü infot nem tud maga kikeresni azt várja hogy mås helyete kerese ki .
febr. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

10-essel értek egyet. A felnőttség része nem csak az hogy nem gügyögünk hanem az is hogy képesek vagyunk visszafogni magunkat és nem szólogatunk be egymásnak mindenért, ami nem egyezik a mi nézeteinkkel.

Én sem vagyok az a gügyögős típus, de ettől még el tudom fogadni hogy más meg igen. Gondolhatom hogy hú ez egy idióta, de nem írom le és nem is szólok be, ha nem bírom hallgatni elmegyek onnan. Interneten ez a "továbbgörgetés". De ha már úgyis elolvastam és tudok hasznos választ, ki tudom hagyni belőle a beszólást. Írásban még könnyebb is, hiszen van időd átgondolni, újraolvasni, visszatörölni.

febr. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!