Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Sokat utődik a fejük a gyereke...

Sokat utődik a fejük a gyerekeknek míg megtanulnak járni esés közben,sokszor akár csempen, kemény felületen. Ilyenkor mindig nagyok félek,hogy komoly baj lehet belőle. Mennyire veszélyes? Kivedhetetlen sajnos,max ha nem adok rá erre való fejvédőt...

Figyelt kérdés
febr. 11. 08:32
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Én se zártam be őket, mégse vágták hátra magukat a csempén. Parkettán is elég volt egyszer megtapasztalni, utána óvatosak voltak. Egyik 13 (7 hónaposan mar felállt), másik 18 hónaposan indult el.
febr. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
9# vagyok. Nyilván ha nincs más helyiség a lakásba,ez nem opció,hogy padlón tapasztalja meg.:/ Nem tudsz akkor mit ezzel a helyzettel,csak figyelni max,azért csempén lehet csúnya sérülést szenvedni szerintem,ha ott kezd eleve gyakorolni. Figyeld azért. Nálunk is elesett járdán pl,csak előtte megtanulta a padlón nappaliba,stb.,hogy bizony fáj és figyeljen és tompítsa.
febr. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Ugye ossze-vissza mászkál a házban, és sajnos nem mindig a szőnyegen,parkettán esik😔
febr. 11. 17:19
 14/17 A kérdező kommentje:
Ma például pont mellettem esett el, úgymond hiába vagyunk mellette sem garancia,nem esik.
febr. 11. 17:21
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kisfiam sajnos nagyon sokat esett csempén, parkettán.

Hiába voltam állandóan a nyomában akkor is volt hogy állt fel, valamire rálépett példaul és megcsúszott.

Én úgy voltam vele hogy így tanulja meg végülis, de ideges is voltam minden esés után. Nem lehet mindenhova puha dolgot tenni a házban azért, nem tudom mások hogy csinálják.

febr. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Lehet érdemes lenne megnézetni egy orvossal. Neurológia, szemészet, fülédzet. Kb. ilyen sorrendben.
febr. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Azóta már nem esik. Akkor esett sokat amikor épp tanult meg ülni, felállni.
febr. 12. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!