Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek mi lehet az oka...

Szerintetek mi lehet az oka annak, hogy a mai fiatalok egyre nagyobb része nem akar gyereket, családot? Tudom, hogy Magyarországon az anyagiakra lehet fogni, de ugyanez a helyzet a jóléti országokban is, ahol elvileg minden adott a családalapításhoz.

Figyelt kérdés

Ha ez így folytatódik, lassan összeomlik a civilizációnk, és átveszik a helyünket a harmadik világbeli országok zömmel muszlim bevándorlói, mint ahogy az nyugaton már egyre jobban megfigyelhető, a keresztény vallás vezető szerepét át fogja venni a muszlim, a nemzetállamokból multikulti lesz stb... Ez a jövőkép engem kimondottan aggaszt és bosszant.


25/f


febr. 11. 12:07
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
29! Neked van gyereked?
máj. 17. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
100%

#30: Mármint önző saját magával?

#31: A kérdés szempontjából irreleváns a gyerekeim száma


#29

máj. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
Hagyjuk.
máj. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
100%

#33: Sejtettem, érvek nincsenek, a személyeskedés meg nem talált be ;)


#32

máj. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Betalált, csak nem véletlenül nem kaptam választ. Milyen érvek? Hogy te elhiszed, a szavazatod álltal kerül kormányra egy adott párt, és hogy amit olvasolaz újságban, arra lehet építeni világnézeteket? Javaslom hallgasd meg youtubeon a világ a színfalak mögött című hangoskönyvet. 5 óra hosszú, bontogasd fejezetekre. Egyébként egyik fejezetben szintén elmondják hogy ne az újság és a média infóira építs, hanem győződj meg róla. Érvek? Imádom ahogy reggel ad egy puszit, és mondja hogy szeret, csak úgy ahogy az anyjának is. Hogy visszavisz gyerekbe mikor játszunk, és elfelejtem a napi pörgést, és még sorolhatnám. De a magadfajta ember ezt nagyon későn fogja megérteni.
máj. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!